Kezdőoldal » Sport, mozgás » Egyéb kérdések » Hogyan szálkásíts? Többi lennt

Hogyan szálkásíts? Többi lennt

Figyelt kérdés
napi 1x étkezés mellett ami délután történik, milyen vitaminokat tudnátok ajánlani heti 1-2x kondi mellett? lehetőleg valami folyékony dolgokat, esetleg turmix
2012. ápr. 10. 22:31
 1/6 Zakathol ***** válasza:
Napi 1x étkezés?! Meg akarsz halni?? :DDDD Ó mekkora állatság ez itt te jóisten...
2012. ápr. 10. 22:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:

Hát így nem lesz jó. Legyen napi 3g*testtömegkg fehérje és 2g*testtömeg kg szénhidrát. Ezt napi 6 étkezésre oszd be.

Mega daily one vitaminkomplex menjen hozzá.

2012. ápr. 10. 22:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:
hát napi 1x eszek, de mellette persze napközbe gyümölcsöt is eszek stb. de normális kaját 1x. és ilyenre gondoltam, hogy valami vitamin napközbe, vagy pl turmix ,de én annyira nem vagyok otthon ezekben,a súlyom megvan,(84-85kg és mondhatni nincs rajtam felesleg csak nagyon kevés 185 cm magasság
2012. ápr. 10. 23:15
 4/6 anonim ***** válasza:

A vitamin mindig kell és mellé a protein turmix is mehet edzés után és reggel is a zabpehelyhez.

kb. így néz ki egy szálkásító diéta, bár a te testtömegedre számítva több fehérje kell bele: [link]

Ezt pedig olvasd el, benne van sok minden: [link]

2012. ápr. 11. 05:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 Zakathol ***** válasza:
Gratulálok. Ez egy jó kis testsúlycsökkentő diéta, ami azt jelenti, hogy a mérleg ugyan kevesebbet fog mutatni, de egy gramm zsírral sem lesz rajtad kevesebb. A szervezeted szépen fel fogja emészteni azt a maradék kis izmot is ami rajtad van. Good job! Meg majd a "diéta" befejezése utáni +10kg zsírhoz is jó egészséget :D
2012. ápr. 11. 19:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
Zakathol ugye ezt nem az én ajánlott étrendemhez írtad? vagy igen?:)
2012. ápr. 11. 19:05
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!