Kezdőoldal » Sport, mozgás » Egyéb kérdések » Mit tegyek? Nagyjából egy éve...

Mit tegyek? Nagyjából egy éve abbahagytam a karate sportot, amit 6 évig űztem, azzal az indokkal, hogy meguntam. A szüleimnek nem tetszett a döntésem, de végül belegyeztek, azzal a feltétellel, hogy nem maradok testmozgás nélkül.

Figyelt kérdés

Az ökölvívást választottam.Körülbelül egy éve bokszolok, és jól megy, de nem vagyok oda érte. Lássuk be, nem valami lányos sport.Nagyon megtetszett a Hip-Hop tánc, és szeretném kipróbálni magamat, de kétlem, hogy a szüleim megengednék, hogy sportágat váltsak, mert nagyon örülnek, hogy jól megy a boksz. Szerintetek mit tegyek?

14 éves lány vagyok.


2012. ápr. 11. 14:46
 1/3 anonim ***** válasza:

ha az ökölvívás sem jön be,akkor a kickboxot is kipróbálhatnád.

ilyen sportmúlttal eredményes lehetnél és oda sokkal több lány jár,valamint nem csak full meccsek vannak,ha ez a része zavar.

a hip-hop jól néz ki,de nincs se célja se haszna az időtöltésen kívül,uh ebben a szüleidnek adok igazat.

2012. ápr. 11. 22:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:

Köszönöm a választ!

Akkor megpróbálom megbeszélni. (:

2012. ápr. 13. 18:00
 3/3 anonim ***** válasza:
mond azt, hogy sokat szédülsz, és játsz meg egy két ájulást
2013. márc. 28. 17:18
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!