Kezdőoldal » Sport, mozgás » Egyéb kérdések » 105 kg vagyok és 187cm magas...

105 kg vagyok és 187cm magas . Szoval tulsulyos . Hogy tudnám magam le szálkásítani 90 kg -ra? Edzés terveket, étrendeket, tanácsokat írjatok légy szíves. Ha mellete még elkezdenék boxolni nem akadályozná meg a kettő egy mást?

Figyelt kérdés
2012. ápr. 13. 15:44
 1/3 anonim ***** válasza:
100%

A box nem akadály, sőt.

Szálkásító diéta kell: 3g*testtömeg kg fehérje és 2-3g*testtömeg kg szénhidrát egy napra.

Súlyzós edzés is mehet heti 3-szor és még kellene aerob edzés is 3-4-szer 40-50 perc.

ezeket kajáld: fehérje: sovány húsok, tojás , sovány túró, protein tápkieg.

Szénhidrát (ch): zabpehely, rizs, főtt krumpli, teljes kiőrlésű tészta, teljes kiőrlésű kenyér, sok zöldség.

2012. ápr. 13. 15:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 jobb7 válasza:
szerintem egyszerűen kerüld az édességet és a nassolást.ne egyél hat után.és tornázz.ígyál sok vizet mert az is sokat segít benne.
2012. ápr. 14. 17:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:

Ez nem jó ötlet, a 6 után nem evés, így nem zsírt fog veszteni, hanem izmot. Aki már látott szálkásító étrendet az nem ír ilyet.:)

Az egész napi étrendet kell rendbe tenni, nem az esti utolsó kaján múlik.

2012. ápr. 14. 18:03
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!