Kezdőoldal » Sport, mozgás » Egyéb kérdések » Ha csuklósúllyal futok,...

Ha csuklósúllyal futok, ugrókötelezek, attól vékonyodhat a karom vagy csak erősödhet (vastagodhat/izmosodhat)?

Figyelt kérdés
Amúgy nem vagyok túlsúlyos, csak vékonyabbat szeretnék, mert mostani vhogy nem arányos a testemhez.
2012. ápr. 13. 23:06
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:

Egyikhez sem használ a csuklósúly, nem fog tőle sem jobban vékonyodni, sem erősödni a karod.

Az jó megoldás, hogy futsz és ugrókötelezel, ha szálkásító diéta is van mellé, akkor fogyni fogsz zsírból.

Csak a karodról nem tudsz fogyni, mivel nincs helyi zsírégetés, nem tudod irányítani, hogy honnan menjen le zsír.:)

2012. ápr. 14. 06:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 anonim ***** válasza:
Ez így elég fura. Én a kezemre teszek csukló súlyt, amikor futok. Hogy a karom is gyors legyen, ne csak a lábam.
2012. ápr. 15. 15:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/15 A kérdező kommentje:
Bocsi 2., nem értelek. Mi a fura a kérdésemben?
2012. ápr. 15. 17:17
 4/15 anonim ***** válasza:
Hogy minek van a karodon a súly. Diétával fogysz, meg kardióval.
2012. ápr. 15. 17:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/15 A kérdező kommentje:
De hát mégis csak súly, vmi ami húzza a karomat, terhel. Vmit biztosan ér, de úgy tűnik ebben a kategóriában mindenki csak okoskodni tud.
2012. ápr. 15. 18:44
 6/15 anonim ***** válasza:
De mi az, hogy okoskodni tud? Teljesen normálisan leírtam a véleményem. Egy rossz szó nem volt benne, csak segítőkész jótanács. Akkor mi a baj? Hogy nem azt írtuk amit olvasni szeretnél? Ha szerinted tuti használ, akkor miért kérdezed meg. Ha meg nem azt a válasz kapod, amit vársz, akkor jön a sértődés, pedig csak segíteni akartam.
2012. ápr. 15. 18:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/15 A kérdező kommentje:

Bocsi, nem neked írtam. De ahányszor olvasok ebben a kategóriában, az átlagemberek mindig úgy le vannak oltva ráadásul olyan stílusban, hogy csak nézek. Azért, mert mi nem vagyunk képben ebben a témában (ezért kérdezünk), nem értem miért kell így válaszolni. Meg már unom, hogy van aki csomó mindent ír, hogy ezt meg azt meg amazt csinálja, de vhogy mindig jön egy okoskodó aki írja, hogy "ha nem csinálod még ezt, meg így, meg diéta, szálkásítás akkor nem ér semmit". És ezt egyszerűen nem tudom megérteni, hogy ha eleve többet mozgunk, mint amennyit amúgy csinálnánk, akkor hogy ne érne vmit? Én is csak futni járok, meg nem eszek össze-vissza, és mégis van eredménye. Az ilyen válaszokkal csak elveszik az ember kedvét a mozgástól meg hogy tegyenek vmit.


Még mindig nem értem, hogyha eleve plusz súlyt teszek magamra, akkor mégis csak jobban terhelem magamat, nem? Persze látványos változást naná, hogy nem fogok elérni, de most olyan mintha azt írnátok, hogy feleslegesen csinálom, pedig nem az! Nem bodybuilder versenyre készülök.

2012. ápr. 15. 19:10
 8/15 anonim ***** válasza:

Persze, hogy nem versenyre készülsz, de gondolj bele, hogy egy kb 1kilós súly mitől vékonyíthatná le a karod, hiszen attól nem használná fel csak pár kalóriával többet. Erősítésre pedig szintén nem elég ez a pici súly.

De megint ott tartunk, hogy nem hiszel a válaszolóknak.:)

2012. ápr. 15. 19:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/15 anonim ***** válasza:

A stílusodból ítélve elég fiatal lehetsz - és mint ilyen korú embereken általában, könnyen és viszonylag gyorsan látható a változás. És mielőtt azzal jössz, hogy jönnek az okoskodók "ezzel-azzal-amazzal" pluszban (amit megintcsak nem értek, Neked miért fáj, ha kiegészítenek), vedd figyelembe azt is, hogy vannak tőled eltérő típusú emberek, akiknek véres verejtékkel meg kell küzdeniük minden egyes centiért vagy kilóért. Na. Őket például egy szedett-vedett válasz okán kialakult kudarc egy életre eltántoríthat attól, hogy küzdjenek az egészségesebb életmódért.


És hogy én is egy szemétláda okoskodó legyek: máskor használd a keresőt, mielőtt kérdezel, számtalanszor le van írva, hogy a csuklósúly ilyen formában baromság.

2012. ápr. 15. 20:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/15 A kérdező kommentje:

Minden kérdést elolvastam, ami a csuklósúlyhoz kacsolódik, mert tudom használni a keresőt.

Sokakat meg némely válasz tántorít el még magától a próbálkozástól is.

2012. ápr. 15. 21:08
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!