Kezdőoldal » Sport, mozgás » Egyéb kérdések » Mitől nem nőhet a karom?

Mitől nem nőhet a karom?

Figyelt kérdés
Már bő fél éve edzek... a többi testrészem fejlődik is rendesen kivéve a tricepszem és bicepszem. Már sokféle edzésmódszert kipróbáltam de egyiktől sem indult meg a fejlődés. Ez csupán genetika vagy más okai is lehetnek?
2012. márc. 31. 09:12
 1/7 A kérdező kommentje:
az még kifelejtettem, hogy a mellem kb a 'semmitevéstől' is fejlődik...
2012. márc. 31. 09:17
 2/7 anonim ***** válasza:
Általában az étrendben kell keresni a hibát, de ha azt írod, hogy más izomcsoport rendben van, akkor lehet, hogy túledzés az oka. Írd le, hogy hányszor edzel rá egy héten és mennyi sorozattal. Persze a genetika is beleszól a dolgokba, de nem úgy, hogy a kar jelentősen lemaradjon.
2012. márc. 31. 09:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
Fél év még semmi ebben a sportban, a karod meg lehet szépen fejlődik, csak neked nem olyan szembetűnő, illetve vannak akiknek genetikájuk miatt lassabban fejlődik 1-1 izomcsoport.
2012. márc. 31. 12:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:

régebben 2x edzettem a karom de én is gondoltam a túledzettségre ezért kb 2 hónapja 1x edzem.

a 3x3 12 ismétléssel maradt

2012. márc. 31. 14:18
 5/7 A kérdező kommentje:
gondoltam még arra, hogy bicepszezésnél sokat besegíthetnek más izmok ezért a kétkezes bicepszet a falnál csinálom.
2012. márc. 31. 14:21
 6/7 anonim ***** válasza:
Akkor az edzések gyakorisága is rendben van és a mennyiség is, ha 3 gyakorlat megy rá. Lehet, hogy csak edzés-technikailag kell jobban odafigyelni. Néha vess be egy kis szuperszettet vagy csökkenő sorozatokat, egyéb intenzitásnövelő technikákat. Az előző hozzászólónak is igaza lehet abban, hogy türelmesnek kell lenni és lehet, hogy fejlődött is a karod csak te többet vársz.:)
2012. márc. 31. 16:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim válasza:
Mondjuk karra eleve rohadtul könnyű rosszul csinálni a gyakorlatot. Nincs a teremben valaki, akivel lecsekkoltathatnád, hogy jól csinálod-e a gyakorlatokat?
2012. ápr. 1. 17:30
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!