Kezdőoldal » Sport, mozgás » Egyéb kérdések » A felhúzást érdemes magas...

A felhúzást érdemes magas ismétlésszámmal csinálni?

Figyelt kérdés

Eddig még nem végeztem ezt a gyakorlatot. Tudom, hogy nagyon fontos ennél a gyakorlatnál a helyes végrehajtás és semmiféleképpen nem akarok megsérülni, ezért úgy gondoltam, hogy csak kis súllyal 18-20-as ismétlésszámmal csinálnám.

Nagy súlyra nem is mennék fel később sem.



2012. ápr. 14. 11:14
 1/4 anonim ***** válasza:
Érdemes, ha érzed hogy rendesen dolgozik az izom akkor mindenképpen érdemes... :)
2012. ápr. 14. 11:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
kezdetben okés a magas ismétlés szám, hogy legyen egy kis izomérzeted, de ha nem fogod emelni a súlyt ne is csináld ezt a gyakorlatot, mert ha nem emeled a terhelést megszokod és nem fogsz fejlődni
2012. ápr. 14. 12:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:

lol, és amikor álmaid nője kötélnek áll, és szétteszi a lábát, mit csinálsz? kivered?


Kis súllyal nem csinálunk felhúzásokat. Azt meghagyjuk a buznyákoknak.

2012. ápr. 14. 12:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:

Egy picit majd emelek a súlyon, ha úgy érzem később, hogy megy a dolog. De igazán csak azért akarom bevenni ezt a gyakorlatot, mert mindenhol írják hogy a guggoláshoz hasonló, összetett gyakorlat és már kíváncsi vagyok rá. Ahogy írtam, nem akarok megsérülni, a döntött törzsű evezést is csak úgy csinálom, hogy előtte hiperhajlítást csinálok, különben picit fáj a derekam.

Extra céljaim nincsenek, nem akarok nagy súlyokat megmozgatni, csak ezzel a gyakorlattal is kapna valami új impulzust 2 hetente a hátam.

2012. ápr. 14. 12:45

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!