Kezdőoldal » Sport, mozgás » Egyéb kérdések » Olajos hallal ki tudok váltani...

Olajos hallal ki tudok váltani egy tömegelős étkezést?

Figyelt kérdés
Tömeget növelek és nem minden étkezésre tudom biztositani a csirkemellet. Ha épp úgy ennék, hogy napi fél kg rizs 30 dkg csirke és 20 dkg olajos szardinia az jo lenne? Ér annyit mint a csirkemell? 100grammba van 24g protein.
2012. ápr. 14. 11:18
 1/7 anonim ***** válasza:
Igen jó lesz ha megvan a 2-2.5 g /testsúlykilógramm fehérje és 5-6 g /tskg szénhidrát.
2012. ápr. 14. 11:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
A protein tartalmával nem lenne gond, de ami azon van olaj az nem a legjobb. Vizes lében legyen a hal, az okés.:)
2012. ápr. 14. 11:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
Valószínű hogy sok zsír van benne de szerintem kiváltható...(ha nincs pénzed) de a napi 500gramm rízshez kevés 30dkg csirke+20dkghal
2012. ápr. 14. 11:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:
kiszámoltam, igy böven kijön a 2g/tskg fehérje. csak arra lennék kiváncsi, hogy jó minőségű fehérje van e abba a halba?
2012. ápr. 14. 11:45
 5/7 anonim ***** válasza:
A fehérje jó minőségű benne, de amit használnak olajat az sz@r.:) Vannak sós lében konzerves halak, az jobb lenne.
2012. ápr. 14. 11:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:

egyél halat az jó kaja, de a konzervhallal vigyázni kell.


pl egy 200g-os konzerv nettó tömege 120g, vagyis a halban van 20/100 g protein, 120g halban 24 -eddig oké. viszont a maradék 80g az zsír. vagyis 24 g protein mellé 80 g zsírt vittél be, ez még a zsíros kolbászra, meg a sertéshúsra is jócskán ráver, kb a párizsi színvonalát hozva.

2012. ápr. 14. 12:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:
amennyire lehet, leöntöm én róla a szaftot, de ha nemis tenném a zsir mért baj? amugyse eszek szinte semmi zsirt és nehezen hizok vagy ront vmit a fehérje felszivodásán?
2012. ápr. 14. 16:06

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!