Kezdőoldal » Sport, mozgás » Egyéb kérdések » Milyen táncot táncolnak a...

Erika0707 kérdése:

Milyen táncot táncolnak a step up filmeiben? Mert én azt akarom megtanulni csak sehogy sem találok olyan vidit. úgyhogy ha valaki tud segíteni azt megköszönném!

Figyelt kérdés

Nem kell hülyének nézni, azt tudom hogy többnyire hip hop-ot táncoltak benne, de én pont azokat keresem.. mármint azokat a táncokat. lehet hogy hülyeség, de jó lenne megtanulni pár lépést a filmből. (ha hasonlót is tudtok,nekem az is jó)

bocsi,jobban nemtudtam értelmezni! *-*



2012. ápr. 14. 15:15
 1/4 anonim ***** válasza:
0%

youtube

keresőbe beírod

hip hop dance moves tutorial


nehéz mi?

2012. ápr. 14. 17:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim válasza:

Szia, az első válaszoló elég bunkó volt (már meg bocsáss első válaszoló). Én többször is láttam a filmet, sőt az összes ilyen jellegű filmért rajongok. Mivel a filmben rengeteg fajta Hip Hop táncot mutatnak be, ezért jó lett volna, ha a kérdésedben egy kissé megpróbáltad volna kifejteni, hogy melyik volt az amelyiket szeretnéd gyakorolni, tehát egy kissé körülírhattad volna a mozgást, de egyszerűbb lett volna ha leírod hogy a film melyik részein volt az említett tánc. Én Hip Hop táncos vagyok (haladó szinten), pontosabban Krumping-ot és Popping-ot gyakorlok, tehát némileg értek hozzá annyira, hogy látás vagy elmondás alapján megtudjam állapítani a típust. De nem untatlak tovább, egyszóval ha szeretnéd hogy segítsek, akkor írj vissza, lehetőleg privátban. Addig is itt egy pár link a filmből, némi magyarázattal:


http://www.youtube.com/watch?v=8VTW1iUn3Bg - Ez mint láthatod, a Robot tánc, vagyis az újabb megnevezése már a Popping.


http://www.youtube.com/watch?v=ZfsoqoepjOY&feature=relmfu

- Itt miután a fiú a bicajjal megnyitja a vizet, az ázsiai fickótól láthatunk, egy kis Break-et, aztán pedig az ellenfél csapatától, egy kis sima Hip Hop-ot.


http://www.youtube.com/watch?v=_BRuqXmEfBs&feature=related


-Ebben az elejétől kezdve a 2:27-ig Hip Hop és Break megy váltakozva, a Break az akrobatikusabb, a Hip Hop az egyszerűbb. 2:27-től 2:37-ig pedig Old shool Hip Hop, pontosabban azon belül is a Popping (elektronikus Hip Hop). Aztán 2:42-nél az ikrek előadnak egy kis Locking-ot, aztán 3:13-nál ismét Robot tánc vagyis Popping 3:27-ig, utána máris ezt követően New shool Break, ami 3:41-ig megy, Akkor viszont jön a Krumping 3:57-ig. Folytatnám még az analizálást, és a magyarázkodást, de azt hiszem ennyi elég is lesz :) Tehát ha kérdésed lenne, írj vissza.

2012. ápr. 18. 23:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
0%

lol, én trollkodok ezerrel, és hasznosabbak a válaszaim, mint a te okoskodásod...


ezen elgondolkodnék, már megbocsáss...

2012. ápr. 19. 03:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim válasza:

o_O Ezt hozod fel érv ként? Ez totálisan logikátlan, én azért vagyok lepontozva, mert az elmúlt időszakokban ennél a témakörnél sokkal komolyabbakba keveredtem kőkemény vitákba, és nagyon odatettem magam, az érvelést illetően, az az egy kérdésen belül elég sokszor írtam választ. Így nem csoda, hogy azok akik ellenem érveltek (nem voltak kevesen), könnyyedén lepontoztak.

Ha pedig a kérdező számára hasznosabb volt amit te írtál, akkor arról már én nem tehetek, de ami igaz az igaz, tény hogy az első válaszod, elég bunkósra sikeredett, de ezért bocsánatot is kértem.

2012. ápr. 19. 12:15
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!