Kezdőoldal » Sport, mozgás » Egyéb kérdések » Még egy intervallumos kérdés?

Még egy intervallumos kérdés?

Figyelt kérdés
30mp intenzív,30mp pihenő szakasszal szoktam csinálni,20 percig(ugrálókötelezés).Mindent beleadok az intenzív szakaszban,de nem fulladok ki annyira,hogy ne kapnék levegőt és nem is megy a pulzusom 160 fölé.Akkor nem is ér semmit az edzés?Jó,azért szuszogok rendesen,de nem olyan vészes.Mit csináljak másképp vagy jó ez így?
2012. ápr. 15. 15:06
 1/3 anonim ***** válasza:

Miért nem futsz inkább? Ugrálókötelezés, az egy jó dolog. De szerintem, a duplatekeréses a király. Én speciel, csomószor belebotlok, de nagyon jó erősíti a lábat.

Intervallumosan fuss inkább. Ez erősíteni is fog, erősíti a szivet, a tüdőt.

2012. ápr. 15. 15:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
persze, mert lassan ugrálókötelezel. számold, hogy mennyit ugrassz egy 30 másodperces ciklus alatt. 80 már kezdetnek megteszi.
2012. ápr. 15. 17:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
amúgy az ugrálókötelezés nem túl intenzív mozgás, szerintem válts burpee-re.
2012. ápr. 15. 18:02
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!