Kezdőoldal » Sport, mozgás » Egyéb kérdések » Segítség mit tegyek? Az egyik...

Segítség mit tegyek? Az egyik fele a fenekemnek kisebb mint a másik..

Figyelt kérdés
:$a másik az ilyen szép a másik annyira nem lehet ilyet h csak az egyiket erősítem vagy nemtom..:/
2009. jún. 19. 13:59
 1/4 anonim válasza:

Nekem ugyanilyen... Az egyik oldalon tök kerek, a másikon meg tök lapos...

próbáltam a lapos oldalára gyúrni, de nem segített...

Valahogy azon az oldalon teljesen más az eloszlása az izomnak meg a zsírnak, de engem nagyon zavar, mert pl. felveszek egy nadrágot, az egyik oldalon feszül a fenekemen, a másikon meg lötyög...

Jó, persze nem óriásian hatalmas különbségre kell gondolni, de azért szembetűnő...:S

2009. jún. 19. 14:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim válasza:
Szerintem mindenféleképpen próbálj meg a laposabbik oldalra edzeni, hogy kerekedjen. a másik oldalra pedig fele annyi gyakorlatot végezz.
2009. jún. 19. 16:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Úristen. Arra nem jöttél rá hogy semmilyen páros testrészünk sem ugyanakkora mint a másik?
2009. jún. 19. 17:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Ez sajnos ilyen. A feneked két külön felét nem tudod izoláltan edzeni. Annyit tudsz csinálni, hogy edzed a feneked és egy idő után talán csökken a különbség. De ha megfogadod a tanácsom, akkor nem stresszelsz ezen, mert nincs a világon olyan ember aki teljesen szimmetrikus lenne.
2009. jún. 21. 10:43
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!