Kezdőoldal » Sport, mozgás » Egyéb kérdések » Testépítők! Naponta hány g...

Testépítők! Naponta hány g csirkét esztek?

Figyelt kérdés
2012. ápr. 15. 19:07
 1/7 anonim ***** válasza:
28%
Én naponta egy egész csirkét magam nevelem őket jumbon és én is ölöm le őket egy különleges kettlebel gyakorlattal a tollakat a fogammal szoktam kiszedni a fegyencedzésből tanult egykes fekvőtámaszozás közben. 4kg rízzsel fogyasztok 1 csirkét meg egy fél kínai rízstermelővel.
2012. ápr. 15. 19:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 dirtboy ***** válasza:

ott egy testépítőnek a napi kajája kicsit lentebb:

[link]

2012. ápr. 15. 19:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:

Vagy Szakács Sanyi étrendje sem gyenge: [link]

:)

2012. ápr. 15. 19:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
0%
Idióta aki ilyen étrendet tart és még azt is hiszi hogy egészséges:( 1fajta állatot eszik zöldségek,gyümölcsök hol vannak? Kapszulába? 5kanál zabpehelynél már röhögtem:D
2012. ápr. 15. 19:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
Én nekem nem csak ezek vannak az étrendben, csak érdekességnek tettem be. De azért elég nagy vele (+növi), nem?
2012. ápr. 15. 20:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 Zakathol ***** válasza:

A testépítő étrendeknél általában nem említik a zöldségeket, mivel az a hülyéknek is ALAP. :D

Az pedig, hogy "1 fajta állatot eszik" már miért lenne egészségtelen, ha abban az 1 fajta húsban megvan minden ami kell és nincs benne ami nem?!

2012. ápr. 15. 20:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 Zakathol ***** válasza:
Jah és, hogy válaszoljak is: én 500g csirkemellet naponta.
2012. ápr. 15. 20:07
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!