Kezdőoldal » Sport, mozgás » Egyéb kérdések » Futók, bicajosok (akik naponta...

Futók, bicajosok (akik naponta sportolnak), ha a szabadban vagytok, unalmasak, vagy nem az évek óta változatlan tájak?

Figyelt kérdés

Tisztában vagyok vele, hogy a beltéri gépek nem válthatják ki a szabadban edzést, a jó levegőt (bár ablakot ki lehet nyitni bárhol), de sok élsportoló - aki kint edz - általában ugyanazokon a tájakon fut, teker, sokszor évtizedek óta - nem unalmas egy kicsit?


Bent sem sokkal jobb a helyzet, de manapság már vannak klassz kis mini hifi-k, tv-k, dvd, bd-lejátszók, odakint pedig legfeljebb egy mp3 lejátszó lehet veled. Vizuális élmény meg maximum a táj, ami, pont ez a lényeg, hogy mindig ugyanaz.



2012. ápr. 14. 21:08
 1/4 anonim ***** válasza:
Mivel sport közben kikapcsolok kb. csak a testemre figyelek és a mozgásra, nem igazán érdekel a táj és a zene :D
2012. ápr. 14. 21:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:

ja de ha görgőn biciklizel, futópadon futsz akkor nem kell figyelni a kövekre, kanyarokra mert ugye az nincs a lakásba:D

én montizom és a technikás részeket kedvelem

ha pl otthon tekersz és nagyon jó lesz az állóképességed és elmész versenyre akkor utolsó leszel (na ez kisarkítva van) mert otthon nem kell kanyarodnod köveket kerülgetned gyökereket átugranod leereszkedni csúszós hegyoldalakon

remélem érthető voltamXD

2012. ápr. 14. 21:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:

A táj minden nap változik!

Hopp egy virág, ez még tegnap nem volt kinyílva,

hogy megáradt a patak,

melyik barom dobta el azt az üres zacskót és a többiek.

Az évszakok jönnek mennek, szerintem az élet körforgását pont az tudja megismerni, aki nap mint nap látja a tájat.

Gyakran jönnek szembe mások, persze néha ugyanazok, lehet velük néhány szót váltani egy-egy szusszanás közben.


Én pont azt nem értem, hogy lehet élvezettel futni, biciklizni egy szobában?

2012. ápr. 14. 23:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Én futok, és ha lehet, mindig más útvonalat választok, rengeteg a kombinációs lehetőség. De mint már valaki említette, ugyanaz a hely sem mindig ugyanaz.
2012. ápr. 15. 08:57
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!