Kezdőoldal » Sport, mozgás » Egyéb kérdések » Kockás hashoz étrend?

Kockás hashoz étrend?

Figyelt kérdés
Tudom, hogy nem felülésektől lesz kockás. Azt is, hogy ezzel van tele a net, és én vagyok a béna / hülye, de eddig egy épkézláb ÉTRENDet nem találtam, csak olyasmiket, hogy napi 5, de kis étkezéseket tartsunk. Plusz kardió / aerob rendszeresen. Szóval, ha lenne valaki szíves és leírná nekem pár sorban, és nem belinkelne egy újabb oldalt, amit 220x küldtek már, tényleg megköszönném! :)

2012. ápr. 15. 23:40
 1/3 anonim ***** válasza:

a lényege,hogy meglegyen a normális fehérje bevitel a ch-t meg addig csökkented fokozatosan,hogy kalória deficitbe kerülj,aztán azt tartod,amíg el nem éred a kívánt testzsír%ot.

mondjuk egy linkben részletesebben is leírnák,de a lényege röviden ennyi.

2012. ápr. 16. 00:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:

Jól írta az első válaszoló. A fehérje legyen napi 3 g*testtömegkg a ch pedig 2-3g *testtömegkg. Kezd 3-ról a ch-t, majd onnan csökkentsd, ha kell.

Ezekből rak össze: fehérje: sovány húsok, tojás, sovány túró, protein tápkieg.

Ch: zabpehely, rizs, főtt krumpli, teljes kiőrlésű kenyér+ mehet a kajákhoz sok zöldség; brokkoli, spenót, kelbimbó.

Itt talász minraétrendeket, de inkább rakd össze magadnak ahogy írtam: [link]

2012. ápr. 16. 06:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 HurkaGyurka666 ***** válasza:
Ezt még biztosan nem olvastad. Olyan írta, aki valóban ért hozzá, nem csak azt mondja magáról: [link]
2012. ápr. 16. 10:22
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!