Kezdőoldal » Sport, mozgás » Egyéb kérdések » Hogy találjak magamnak az...

Hogy találjak magamnak az egyedüli kondihoz motivációt?

Figyelt kérdés
Konditerembe nem kell lejárnom,mert itthon a pincémben van minden.(fekpad,hátazó gép,francia rúd,spártai rúd,egy kezes súlyzók...)A probléma azzal van,hogy egyszerűen nem bír rávenni semmi arra,hogy egyedül le mennyek.Végül is nem lenne okom rinyálni,hiszen mások ezreket fizetnek egy hónapra,hogy járjanak terembe,nekem meg itthon van minden,de egyszerűen nem bírom magamat rávenni hogy egyedül ott legyek lent.Szereztem lentre hangfalakat.zeném van,de egyedül vagyok és így nincs kedvem.próbáltam már sokmindennel motiválni magam,de semmi.csajokkal fölösleges az mindíg van,nézzek ki jól vagy ilyenek,ígyis tűrhető vagyok,pusztán az állóképességemen nem javít annyit,szexuális aktivitás miatt sem érdemes,az is átlagon felül megy,van.mit csináljak?mit beszéljek be magamnak?
2012. ápr. 17. 22:04
 1/1 anonim ***** válasza:

én azért kezdem el edzeni,mert választhattam.

vagy otthon nézem a csajommal a barátok közt-öt,vagy elmenekülök a terembe,másfél órára.

2012. ápr. 18. 20:18
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!