Kezdőoldal » Sport, mozgás » Egyéb kérdések » Összeállítana valaki nekem...

Összeállítana valaki nekem egy edzéstervet?

Figyelt kérdés

90 kg vagyok, minimum 20 kg-ot szeretnék fogyni. Diétázom is, de mellette szeretnék tornázni. Futást ne ajánljátok, mert kisbabával vagyok egyedül itthon, segítségem nincs, a férjem meg nagyon sokat dolgozik, mire hazaér, már nagyon késő van. Olyan tornákat szeretnék, amit itthon meg tudok csinálni.

A problémás területeim: fenék, comb, csípő, meg has, de a hasamat 3 hónapja egymás után kétszer műtötték, így azt egyelőre kímélnem kell. A többire szeretnék tornázni. Van itthon szobabiciklim, meg 2 kicsi 2 kg-os súlyzóm.


Köszi előre is!


2009. jún. 20. 11:28
 1/3 anonim válasza:
100%
Anyum amikor szült utána ő is legalább 20kg-ot szeretett volna fogyni és sikerült is neki! A türelem a legfontosabb! Ne akarj egyszerre sokat fogyni! Mire 20kg-ot leadsz az naggyából 1 év. Ötleteim: a diétát folytasd, kapható gyógynövényes boltokban Szűztea ami segít az anyagcserédet felgyorsítani és a fogyásban is szerepet játszik ezt reggel és este kellene innod, naponta legalább 2L vizet igyál és ne csak akkor ha szomjas vagy(!), ha még szoptatod a kicsit ne kezdd el, mert nem lesz elég tejed!!! Naponta vidd ki sétálni és ezzel te is mozogsz, már sajnos nem tudom mi a címe, de van egy olyan könyv ami a babával együtt tornázol biztos van a könyves boltokban nézdd meg, nem hiszem, hogy nincs olyan könyved amiben nincsennek tornagyakorlatok abba minden benne van, hogy hányszor csináld és hol hat naponta 1 óra torna pont jó, minden második nap 1-2 óra biciklizés és hetente 1-szer 2-szer fél óra súlyzózás! Ha ezek után nem nagy a változás keress fel egy személyi edzőt.
2009. jún. 20. 12:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
100%
Egyszerű:ne egyél sok szénhidrátot ha eszel is akkor is normális fajtából pl rizsből, puffasztott rizsből, ne ilyenekből hogy csoki, kenyér stb.. Egyél sok csirkemellet,gyümölcsöt, zöldséget,halat(amiben kevés a zsír)a szénsavas üdítőket felejtsd el, igyál helyette normális vizet.Hetente 3* FONTOS, hogy megállás nélkül minimum 40percig csinálj vmilyen mozgást(futást,szobabicikli,aerobik) így mindenhonnan zsírt égetsz.AZért kell 40percig mert 30percnél indul be a zsírégetés csak, azelött vércukrot bontassz.Bár jobb lenne ha pl 1órát edzenél.Ha kell még valami segítség szólj!
2009. jún. 20. 21:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat! A diéta része már ki van dolgozva, várok további edzésterveket!
2009. jún. 21. 05:53

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!