Kezdőoldal » Sport, mozgás » Egyéb kérdések » Mit javasoltok? Esetleg...

Mit javasoltok? Esetleg tömegnövelőt?

Figyelt kérdés
Nemigazán növekszik már a súlyom, 60kg-ról kezdtem az edzést 94-95 kg vagyok jelenleg, 500g rizst és 400g zabpelyhet fogyasztok naponta, ehhez jön még a rendes kaja, amit alapból is ennék, plusz edzés napokon még 90g dextróz edzés után. Több kajával is próbálkoztam, de mondhatni rosszul voltam utána, annyit magamba tömni egy nap. Kérdésem lenne hogy javasolnátok-e nekem valamilyen tömegnövelőt, amivel esetleg "átlendíteném" magam ezen a holtponton? Én pl a Mutant Mass-ra gondoltam...Mi a véleményetek?
2012. ápr. 18. 17:37
 1/6 dirtboy ***** válasza:
amiket írtál kaja az mind ch forrás szóval felmerül a kérdés bennem hogy menyi a protein beviteled?
2012. ápr. 18. 18:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
250gramm, és valóban annyi, grammpontos mérleggel mérek mindent!
2012. ápr. 18. 18:39
 3/6 dirtboy ***** válasza:

annak elégnek kéne lennie.

tömegnövelőt nem javasolnék mert felesleges lesz,inkább a napi kajádon ahol, tudsz változtatni a minőségen ott változtass.pl.dextróz helyett mehetne vitargo /nem sciteces méreg drága/

protein nem tudom milyened van de jó lenne egy tejsavó konc-izo keverék.

vitaminod remélem van.

kreatin kúra jut még az eszembe és lehetne heti 1x 20-30perc kardio edzés.

az jót tesz a tömegélesnek is csak aznap egyél többet.

nem tudom mikor változtattál utoljára az edzésterveden de remélem tudod hogy variálni kell időnként hogy ne tudd megszokni.

2012. ápr. 18. 18:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim válasza:
hány centi vagy és hány éve edzel? a tömegnövelők nagy része tele van cukorral, szóval én sem ajánlanám, kreatinkúrát, heti 1-2 kardiót (utána pótolva az elégetett kalóriákat) és edzésterv-variálást viszont tényleg megpróbálhatnál. egyébként leírás alapján szerintem ez már nem holtpont, hanem lassan a naturálban max. elérhető szintnél tartasz, úgyhogy valószínű az elkövetkezendő években már csak nagyon enyhén fejlődni/stagnálni fogsz.
2012. ápr. 18. 18:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim válasza:
hoppá, vagyis attól is függ, mennyi ebből a zsír :D
2012. ápr. 18. 19:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:

Köszönöm a válaszokat!

ÁÁÁ, ez még egyáltalán nem a határ, 3 éve edzek, szóval ennek a súlytöbbletnek a fele max az izom, viszont nem vagyok túl zsíros sem, szerencsére, ugyanis elvész rajtam a tömeg, 190cm vagyok.

2012. ápr. 18. 19:09

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!