Kezdőoldal » Sport, mozgás » Egyéb kérdések » Futás előtt kell enni valami...

Futás előtt kell enni valami szénhidrát félét?

Figyelt kérdés
2012. ápr. 19. 20:59
 1/2 anonim ***** válasza:
Nem fontos. Sokkal több tartaléka van a szervezetednek annál, mint hogy így fel kellene tölteni. Attól még ehetsz, ha akarsz, de nem muszáj. Meg futás előtt nem is célszerű belakmározni. Én van úgy, hogy én 30-40 km-t is lefutok hegyekben étlen-szomjan, és nincs gond. És előfordul, hogy reggeli se nagyon volt előtte, mert egy korai vonattal utaztam ki valahova. Ez persze nem cél, csak példának írom, hogy nem kell aggódni.
2012. ápr. 19. 22:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 G'sX ***** válasza:
30-40 km-t te le nem futsz étlen szomjam az qrva isten, baromságokat nem kéne pofázni, futás előtt is rendesen kell enni és nem ch félét, hanem azt is, meg közben is iszogatni amiben szintén van ch
2012. ápr. 20. 09:19
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!