Kezdőoldal » Sport, mozgás » Egyéb kérdések » Tömegnöveléssel kapcsolatos?

Tömegnöveléssel kapcsolatos?

Figyelt kérdés
3 hónapja járok kb. konditerembe eddig nem nagyon volt étrendem de így is látszik rajtam, hogy eljárok edzeni. Ma utánaolvastam az étrendeknek és az érdekelne ha 181cm vagyok és 80kg akkor érdemes-e tömegetnövelni? Vagy rosszul gondolom és mindenképpenn tömegnöveléssel kell kezdeni és utána leszálkásítani a tömegelés alatt feljött felesleget?

2012. ápr. 20. 00:05
 1/2 anonim ***** válasza:

Attól függ, hogy a 80kg-odból mennyi a zsír, ha csak 5-6 kg, akkor érdemes tömegnöveléssel folytatnod és persze egy jól összerakott étrenddel.

Ha 15 kg felesleged van, akkor én beiktatnék egy szálkásítást, de nem csontszálkára, és csak után kezdenék tömeget növelni.

2012. ápr. 20. 07:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:
Hát 10kg felesleg szerintem biztos nincs rajtam. Igazából ahogy néztem nem tudom hogy lehetne itthon megtudni, hogy mennyi rajtam a felesleg. Csak ilyen hasraütés szerű adatokat lehet kiszámolni vele valószinűleg, de derék bőségem az 82cm a csípő pedig 101cm nem tudom hogy ez segít-e valamennyiben?
2012. ápr. 20. 17:12

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!