Kezdőoldal » Sport, mozgás » Egyéb kérdések » A feherje (protein) turmix...

A feherje (protein) turmix helyettesiti a foetkezeseket?

Figyelt kérdés

Eleg naiv kerdesnek tunhet, de zsirt szeretnek egetni, hogy aztan, ha a felesleget leadtam edzessel izmot epitsek.

Tudom, hogy a lassu es egeszseges taplalkozas lenne a fontos, de 27 vagyok, hiu no, aki butan elengette magat a telen :S

Meg sosem hasznaltam feherje port, kivaltja az etkezest?

Mennyit lehet mellette enni? Az baj, ha csak par hetig (2-3) csak ilyen italokat innek? Nem szenvedne nagyon a testem? Nem lenne veszelyes a jojo effektus miatt? Nyilvan nem allnek neki utanna zabalni.

Elore is nagyon szepen koszonom a (normalis) valaszokat.


2012. ápr. 21. 00:16
 1/5 anonim ***** válasza:

A második sor közepén lévő "de" szócskát nem értem. a nőknél kötelező a "de"?


Rövid leszek: az emésztőrendszered nem is bírná pár nap után, nem erre lett kitalálva hanem szilárd táplálék emésztésére.

2012. ápr. 21. 00:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:

"De" Tudom, hogy nem egeszseges, de inkabb rizikozok, csak gyorsan fogyjak.


Egyebkent akkor a lebojtot sem birja a szervezet?

Azt szeretnem tudni, hogy eleg vitaminhoz es feherjehez jutnek, tehat azert osszeesni, meghalni stb nem akarok, az ehseg belefer, mert ugye meg kell szenvedni a jo falatokert.

Nehany italhoz irjak, hogy feherjet es rostokat is tartalmaz, ezert gondoltam, ha laktato es kiados, akkor kivalthatja-e a szilard taplalkozast egy rovid idore, mig beindul a zsiregetes.

2012. ápr. 21. 00:40
 3/5 anonim ***** válasza:

Ha alig viszel be kalóriát akkor az még koplalás lesz akkor is ha turmixból viszed be. Az alapanyagcseréd alá ne menj sokkal. A változatos szilárd kaja laktat, egészségesebb és ugyanolyan gyorsan fogysz mintha csak fehérjéből vinnéd be ugyanazt a kalóriát. Én lebeszélnélek róla de ha nagyon akarod kipróbálhatod mert a gyomrod úgyis jelenzi fog...

nem tudod a fogyást meggyorsítani, ha a kelleténél kevesebbet eszel csak belassul az anyagcseréd aztán ugyanúgy jojó lesz.

2012. ápr. 21. 00:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:

ui:

[link]


ha csak ezen élsz akkor se lepődj meg ha megfájdul a hasad, de sokkal inkább vállalható pár napig mint egy sima fehérje turmix.

2012. ápr. 21. 00:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:

Jól írja az előttem hozzászóló. Nem helyettesíti a normális étrendet a protein turmix, benne is van a nevében, hogy étrendkiegészítő.

Edzés után van előnye egy gyors protein turmixnak, ill a Manna, amit linkeltek neked az pl nagyon jó reggelre.

De legyen normális szálkásító diétád, nem össze-vissza léböjt- és hasonló kiskegyedes diétát kell folytatni.

Tehát ki kell számolni és összerakni egy étrendet, amiben 2,5-3g*testtömeg kg legyen a fehérje és 2g*testtömeg kg a szénhidrát.

Ezekből kellene főleg összerakni:

Fehérje: sovány húsok, tojás, sovány túró (estére), protein tápkieg.

Szénhidrát: zabpehely, rizs, főtt krumpli, teljes kiőrlésű kenyér, + mehet sok zöldség.

Fontos lenne, hogy heti min. 3-4, 40-50 perces aerob mozgást végezz, pl. kocogás, bicaj, ellipszis tréner, st.

Így tudsz összerakni egy jó szálkásító diétát:

[link]


Itt még találsz diétás mintaétrendeket:

[link]

2012. ápr. 21. 07:06
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!