Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » Milyen fehérjeport ajánlanátok?

Milyen fehérjeport ajánlanátok?

Figyelt kérdés

Most fogyott el, Full force mixed protein epres, ez 80%-os fehérjetartalmú, 3290 ft-ért vettem 1 kg-osat.

Hasonló áron szeretnék, hasonló tápértékaránnyal, aminek azért az íze is jó:-) (kioktatást, leszólásokat köszi nem kérek, csak választ a kérdésre.)


2012. febr. 1. 12:11
 1/4 anonim ***** válasza:

Attól függ, hogy milyen célból kell? Ha testépítés miatt, akkor én a Scitec Nutrition márkát ajánlom és a tejsavó fehérjéből készültet. Az izomépítéshez az a legjobb.


A Scitec Nutrition a táplálékkiegészítők között az egyik legmegbízhatóbb és legjobb minőségű termékeket állítja elő, de éppen ezért a többihez képest jóval drágább, ez a márka. (Én is azt ittam amikor még rendszeresen jártam testépíteni) Íz, minőség, oldhatóság szempontjából veri a többit.


Ha fogyózol nem feltétlen szükséges a 100% tejsavó fehérje, és olcsóbb márkát is lehet választani, amik akár többféle fehérjéből vannak összerakva.


Izomépítéshez azonban inkább a drágább és megbízhatóbb márkát érdemes választani.


Diéta mellé ezt tudom javasolni(drágább mint amit írtál, de azért nézd meg):


[link]


A testépítők jelentős része Scitec vagy BioTech-et fogyaszt. Persze mindenki másra teszi a voksát. Ha csak diétázol és a Full Force bevált nem érdemes váltani. De ha teheted érdemes időnként kipróbálni mást is, hátha számódra az lesz a nyerő.



Azért

2012. febr. 1. 15:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:

Köszi a válaszod, igazából diéta mellé kellene kiegészítésként, csak az epres Full Force ízétôl megundododtam, vagyis már az eleje óta nem jött be, de azért elfogyott.

Power Proteint nézegettem, az milyen? (esetleg ha valaki próbálta...)

2012. febr. 1. 16:04
 3/4 anonim ***** válasza:

Az ízre való ráunás benne van a pakliban. Egyszer vettem csokisat 4 kg-os vödörrel, de mire a fele elfogyott már annyira beteltem vele, hogy inkább eladtam a maradékot egy testépítős ismerősnek így nem ment kárba.


Ha rendszeresen veszel ilyet érdemes egyből kétféle ízűt venni, így ha megunod az egyiket, akkor egy darabig átváltasz a másikra.


Eddig egy olyan íz volt nekem, amit nem tudtam megunni az a Csokis-kókuszos(kb. mint a Bounty íze, Scitec Nutrition).


Csak egy ötlet:


Ha vaníliát veszel az elég semleges ízű, így ha megunod, akkor tudod ízesíteni, kávéval, kis kakaóporral módjával vagy eperturmixot csinálsz belőle.

2012. febr. 1. 18:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
Köszi szépen, amit utolsónak írtál a vaníliásról, igazából erre a megoldásra gondoltam én is, ezek szerint ez kivitelezhetô:-)
2012. febr. 1. 19:21

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!