Kezdőoldal » Sport, mozgás » Egyéb kérdések » Milyen fehérje illetve tömegnö...

Milyen fehérje illetve tömegnövelő márka ami megbízható?

Figyelt kérdés
Scitec termékei vagy drágák vagy ami olcsó az felkapott de szart se ér. A Biotech olcsó és szerintem megbízható ( nem csalódtam még benne ) A Gasparival úgy tudom vigyázni kell, nem mind1 mit veszel tőlük. Olyasmit olvastam, hogy a Glutaminja elég jó. Aminstart sokan dicsérik illetve a Peakre sokan azt mondják, hogy kiváló, de elég kevesen használják. Vélemények?
2011. máj. 21. 12:41
1 2 3
 1/21 anonim ***** válasza:
Én scitecet használok,peak még jó biotech-et utálom mint a sz@rt! gaspari sz@r,aminostar korrekt. cytogen megszűnt pedig proteinjük és tömegnövelőjük is verhetetlen volt ár/érték arányban. helyette van most a full force de nevetséges áron röhejes beltartalommal próbálnak érvényesülni! tehát szerintem scitec vagy peak
2011. máj. 21. 13:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/21 A kérdező kommentje:
És Miért utálod a biotechet?
2011. máj. 21. 13:40
 3/21 anonim ***** válasza:
100%

Ha Bunny Gasparis fehérjére tett megjegyzése miatt akarsz vigyázni vele, miszerint megkóstolta és szerinte fele szója, akkor elmondom neked, hogy sokkal finomabb, jobban oldódik, kevésbé habzik, jobb minőségű, jobb összetételű, jobb gyártástechnológiával készült mint bármelyik scitec protein. Valóban a glutaminjuk olyan jó, hogy nem is forgalmaznak...

Aki szerint a Gaspari szar az hülye és/vagy még nem próbálta. Az összes nagy márka megbízható és jobb minőségű mint a nálunk istenített márkák.

2011. máj. 21. 13:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/21 anonim ***** válasza:
mert kevés a választék és egyszerűen nekem nem vált be!
2011. máj. 21. 13:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/21 anonim ***** válasza:
73%

én nem bunny miatt mondtam. sz@r!

itt a scitecet nyomatják agyba főbe, a gasparit meg kint istenítik. próbáltam mind a 2 gyártó termékeit és a scitec jobban bejött amellett hogy olcsóbb!

2011. máj. 21. 13:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/21 A kérdező kommentje:
Igaz rosszul írtam a gasparit azért nem tartom jónak mert úgy tudom egyáltalán nem biztos de volt valami szteroid botrány náluk. A jó glutamint az MHP hez akartam amit teljesen kihagytam.
2011. máj. 21. 14:07
 7/21 A kérdező kommentje:
De köszi a válaszokat érveket jöhetnek még mert akarok venni megint edzés utáni fehérjét mert fogyóban van és nem tudom milyen legyen.
2011. máj. 21. 14:08
 8/21 anonim ***** válasza:

Scitec csak builderen olcsóbb sehol máshol. De ha megmondod mi különbséget éreztél 2 fehérje között akkor gratulálni fogok nagyon...

Az már, hogy egyénileg kinek mi jön be az más kérdés, pl no fokozónál, persze itt is kétségeim vannak hogy hotblood kinek jön be jobban a superpumpnál vagy a plasmajetnél. Scitec pedig termékekben és kinézetben is a nagy gonosz, rossz, amerikai gyártókat utánozza, innentől nincs miről beszélni.

2011. máj. 21. 14:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/21 anonim ***** válasza:

ki mondta hogy az amerikai gyártók gonoszak,vagy hogy a scitec nem majmolja őket? nem a proteinek között éreztem a különbséget, gasparinal nincs nagy kiszerelésű így kilóra is drágábban jön ki mint pl a 100% whey pro.

Két tábor van a testépítők között!

1.akik scitecet vesznek mert a csapból is az folyik(én is ezért próbáltam ki,bízom bennük és ár/érték arányban nem találok jobbat)

2.akik nem vesznek scitecet mert agyon van reklámozva meg műamerikai cucc és simán szopatják őket a doppinggyanús tengerentúli hardcore szarokkal.

2011. máj. 21. 14:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/21 anonim ***** válasza:

"doppinggyanús tengerentúli hardcore szarokkal" :) jó vicc

Szoktam scitecet venni, de ha nem éri meg, akkor nem éri meg.

Megnyugtatlak, hogy a kis kiszerelésű koncentrátum izolátum tojás keverék myofusion is olcsóbb mint a nagy kiszerelésű sima scitec koncentrátum. Ennyit az ár/érték arányról.

Nem mondtam, hogy rossza scitec, de számomra nem éri meg és én bízom az amerikai nagy márkákban is, főleg ha olcsóbban megkapom a jobbat.

2011. máj. 21. 14:39
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!