Kezdőoldal » Sport, mozgás » Testépítés » Akarok egy tetoválást a...

Akarok egy tetoválást a szívemre de viszont elkezdtem járni gyúrni csináltassam meg most vagy majd ha befejeztem a gyúrást?

Figyelt kérdés

2012. ápr. 21. 21:58
 1/6 anonim ***** válasza:

gyúrni?

Ha abbahagyod a gyúrást, leépül az izom amit felszedtél vele.

2012. ápr. 21. 21:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
azért írtam így mert a mellizmom nőni fog és a bőr is nyúlni fog vagy az is nőni és ha megcsináltatnám most akkor a tetkónak nem lenne-e baja?!
2012. ápr. 21. 22:06
 3/6 anonim ***** válasza:
3 hónapon belül ne várj növekedést a melledtől, ha most kezdesz gyúrni. A szexis, nagy izmos mellizomhoz meg 1-2 év kell.
2012. ápr. 21. 22:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:

1-2 év kell egy izmos mellkashoz? Jó az 4-5 évnek is :)

Kérdező: a szívedre ne csináltass tetkót, inkább a mellkasodra :) Viszont azzal számolj, hogy a tetoválás egy életen át rajtad marad, és ahogy nő az izom, lehet elfog "repedni" pár helyen a tetkó. Viszont ezt lehet orvosolni, újravarrják néhol és kész. (Ismerősöm testépítő, 30-as karról kezdte, akkor is volt már tetkója, jelenleg 47-48 körül van a karja, és ő is így csináltatta, hogy mikor látta hogy már megnyúlott a tetkó, repedezett, átvarratta és kész.

2012. ápr. 21. 22:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:
köszi a válaszokat.
2012. ápr. 21. 22:55
 6/6 anonim ***** válasza:

"ha befejeztem a gyúrást"


Ilyen hozzáállással el se kezdd... nincs értelme. Ha "befejezed", elkezd leépülni az izomzat, amit felszedtél, tehát felesleges volt elkezdened. Ez olyan, hogy elkezded, és csak akkor hagyod abba, ha már végképp belefáradtál, meguntad, vagy öreg vagy. Addig vagy izmos ameddig "gyúrsz".

2013. máj. 7. 06:49
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!