Kezdőoldal » Sport, mozgás » Egyéb kérdések » Törzset hogy lehet szélesíteni...

Törzset hogy lehet szélesíteni, vastagítani?

Figyelt kérdés

24 éves lány vagyok.

Eddig vékony voltam, de sporttal és tudatosabb táplálkozással sikerült felszedni pár kilót. Combom, fenekem most már "van", viszont oldalról nézve kicsit aránytalan lettem, a törzsem ehhez képest még mindig vékony. Elölről és hátulról ez nem látszik,tehát ez a szélesség rendben van. Esetleg vannak nehezített hátizomgyakorlatok, amikkel nagyobb térfogatú izmokat lehet elérni? Vagy nem tudom...nem szeretnék azért túl izmos, "férfihátat" magamnak...viszont nincs az a nőkre jellemző kis hájréteg rajtam, ami eltakarja valamennyire az izmokat...



2012. ápr. 23. 09:05
 1/2 anonim ***** válasza:

Most nem tiszta, hogy a hátad alsó vagy a felső részét szeretnéd izmosítani, de itt találsz megfelelő gyakorlatokat és attól ne félj, hogy kox nélkül férfiasan izmos hátad lesz.:)

[link]

2012. ápr. 23. 09:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:
Is-is, az egész felsőtestemet szeretném formálni. Köszönöm a linket-és a választ:)
2012. ápr. 24. 12:12

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!