Kezdőoldal » Sport, mozgás » Egyéb kérdések » Testépítők! 4év edzés után...

Testépítők! 4év edzés után elkezdjek koxolni?

Figyelt kérdés
4éve edzek és felmerült a gondolat.egy kúrát csinálnék végig csak nyár előtt!vélemények?a legnagyobb gond hogy a tűtől kicsit darázok,úgyhogy tablettákba gondolkodtam:DAnabol,Danabol stb(azt nem kel leírni ha jaj ezek szennycuccok stb)
2012. ápr. 24. 16:11
1 2
 1/19 anonim ***** válasza:

Ha nem akarsz versenyeni, akkor ne kezdj koxolni, pláne ne ilyen "szenny cuccokkal".:)

Nagyrészt vizet fog csak hozni, ami szépen le is megy kúra után.

2012. ápr. 24. 16:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/19 anonim ***** válasza:
nem
2012. ápr. 24. 16:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/19 A kérdező kommentje:
de nem értem hogy ha tényleg lemegy akkor miért használják az emberek?van olyan ami nem megy le utána pl?
2012. ápr. 24. 16:19
 4/19 anonim ***** válasza:

Ha már doppingszer, akkor légy tökös és ne tablettás sz@rokat szedjél. Mellesleg a tablettásak csodálatra méltó módon tönkre tudnak tenni.

Szerintem semmilyen doppingszert ne használj. Teljesen felesleges, nem vagy versenyző. Most őszintén, 1 kúrának mi értelme?

2012. ápr. 24. 16:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/19 anonim ***** válasza:
Azért használják, mert a kúra közben azt hiszik, hogy jól néznek ki.
2012. ápr. 24. 16:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/19 anonim ***** válasza:
Olyan van, hogy szedsz mellette és majd utána valamit, amivel elnyújtható a hatása. De tartósan nem marad meg belőle semmi, ha leállsz vele.
2012. ápr. 24. 16:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/19 A kérdező kommentje:
de utána tudjak hogy úgyis összeesnek akkor meg?
2012. ápr. 24. 16:25
 8/19 anonim ***** válasza:
A versenyzők egy adott napra, egy adott időpontra készülnek. Úgy is időzítik a felkészülést és mellette a doppingolást is. Az, hogy mások meg össze-vissza szedik, az nem jelent semmit. Max annyit, hogy hülyék.
2012. ápr. 24. 16:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/19 A kérdező kommentje:
jó hát akor valószínűleg hagyom,csak befészkelte magát a fejembe egy gondolat hogy kox nélkül nem leszek sose igazán nagy:S csomó embert látok akik koxolnak és óriásiak,én se vagyok kicsi csak jobb szeretnék lenni,HATALMAS:D és tisztán(tápkiegeket leszámítva)lehetséges ez?20-30kilo plusz izmot magamra tudok pakolni?vagy egyáltalán menniy az amennyit lehet,eddig a 4év alatt olyan 28kgot pakoltam magamra.még 30at akarok legaláb:D
2012. ápr. 24. 16:35
 10/19 anonim ***** válasza:

Milyen magas vagy? Hány kiló és zsír mennyi abból?

Olyan nagy sosem leszel naturálban, mint azok akik cuccolnak. Ezt el kell fogadni. Viszont így is sokat kihozhatsz magadból, hogy bőven izmosabb legyél az átlagnál.

Én kb 6 éve gyűröm a vasat, párszor már nekem is megfordult a fejemben ez a dolog. - de eddig hagytam mindig a fenébe. 24 év/176 cm /88 kg. Szálkásítani kéne picit, majd 90re kikerekíteni. Ez a célom egyelőre.

2012. ápr. 24. 16:41
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!