Kezdőoldal » Sport, mozgás » Egyéb kérdések » Mennyi idő alatt lehet elérni...

Mennyi idő alatt lehet elérni egy ilyen testet?

Figyelt kérdés

Szervusztok.

16 éves srác vagyok, jelenleg 66 kg körül mozog a súlyom. Van rajtam zsír, nem sok, de valamennyi van.

a célom egy ilyesmi test lenne:

[link]


Kb. 1 éve edzek itthon súlyzókkal és májustól elkezdek konditerembe járni. Ha odafigyelek a kajára, akkor kb mennyi idő alatt lehet elérni egy ilyen testet? Fehérjét egyelőre nem szeretnék szedni, inkább maradok a csirke+rizs kombónál. :)


Nem, nem a szokásos Céroni-b*zi gyerek vagyok, ( :D ) de ilyen felsőtestet szeretnék, ezért teszem most fel ezt a kérdést.Előre is köszönöm az értelmes válaszokat.



2012. ápr. 24. 18:10
 1/4 anonim ***** válasza:

egy képet küldenél a felsőtestedről, privát levélben?

Leírás alapján elég nehéz időt mondani.Ha nagyon jó vagy, meg tudod csinálni 1,5-2 év alatt. De ha a tested fejlettlen teljesen akár 5 év is.

Képet...

2012. ápr. 24. 18:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
Most sajnos el kell mennem itthonról, de a holnapi nap folyamán küldök privátban!
2012. ápr. 24. 18:50
 3/4 anonim ***** válasza:
Nekem is küldhetsz, én is segítek, ha kell, de sok jóban ne reménykedj, több év simán lehet...
2012. máj. 1. 16:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
Előreláthatóan szombaton tudok képet küldeni!:)
2012. máj. 1. 23:06

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!