Kezdőoldal » Sport, mozgás » Egyéb kérdések » Csak engem idegesít az hogy...

Csak engem idegesít az hogy naponta 65-en kérdezik meg hogyan lehet elérni kocka hasat?

Figyelt kérdés
Miért nem írják be a kérdés keresőbe és nézik meg ott az a 47500 találatot és a válaszokat?

2012. márc. 25. 16:07
 1/9 anonim ***** válasza:
100%

Öreg vagyok én már ahhoz h ilyeneken idegesítsem magam... :)


De nem, nem csak Téged zavar.

2012. márc. 25. 16:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 Zakathol ***** válasza:
100%

Azért mert buták és szellemileg visszamaradtak a fejlődésben. A tendencia a mai média által irányított világban pedig sajnos egyre inkább növekszik...


Taigetosz pozitív az összes, lassan be lehetne vezetni a rendszert...

2012. márc. 25. 16:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
100%
az a baj hogy csodára várnak, nem pedig alkalmazzák a neten található gagyi gyakorlatokat, amikkel egyébként simán el lehet érni, csak nem hetekbe hanem hónapokba-félévekbe kéne gondolkodniuk
2012. márc. 25. 17:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
100%

hát ja.

de igazából az az idegesítő benne,hogy nem az egészségük a sport szeretete miatt akarják,hanem,mert tévesen azt hiszik,hogy ezzel előrébb kerülnek csajozásilag,tehát az igazi kérdésük inkább az kellene,hogy legyen,hogy hogyan kell csajozni.

egyébként nem halottam még olyan lányról,aki egy 50 kilós kockahasú csontvázra bukott volna.

2012. márc. 25. 17:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:

Nem csak a kockahassal van itt a gond, hanem úgy nagy általánosában az egész sportággal.

Hatalmas DIVAT lett ez a sport, voltaképp minden újonnan kezdő (kinek nem inge ne vegye magára!) megerőszakolja ezt a gyönyörű dolgot, ahol ki is derül, hogy milyen hihetetlen dolgokra képes az emberi test. De fő probléma inkább azokkal van akik akár több éves edzésmúlttal sincsenek tisztában a helyes táplálkozással, edzéstervvel, ill. vitaminok helyet danabolt és stanazolt vásárolnak(pár év edzés múlt után!!!) Számomra ez felháborító! 18 éve foglalkozok sportolással - testépítés mellett, atlétika.

2012. márc. 25. 19:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
nekem nem fáj az ha más hülye:) se az ha b*zi. pedig eredendően gyűlölöm a b*zikat...de itt valahogy nem érdekelnek
2012. márc. 25. 19:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 A kérdező kommentje:
Hát az biztos hogy van pár idióta akik azt hiszik hogy ebben a sportban hónapok alatt leszel kigyúrt és vannak a még hülyébbek akik meg Napozimot, Danabolt, Dianabolt szednek hogy majd ők erőssek lesznek, csak a kockázataival nem számolnak....
2012. márc. 25. 20:14
 8/9 Zakathol ***** válasza:

Irigylem az állatvilágot, ahol az ilyen fejlődésileg visszamaradottakat már egészen fiatalon felzabálják az oroszlánok... :D

Sajnos az emberek között az ilyenek túl sokáig élnek. Lehet a túlnépesedés problémája sem fenyegetne ilyen vészesen :D

2012. márc. 25. 20:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 A kérdező kommentje:
Hát ebben teljes mértékben egyet értek:) Nem értem hogy kezdhet valaki bele ebbe a sportba úgy hogy lófasznyi fogalma sincs az egészről, Focizni sem kezd el senki úgy hogy nem tudja mi az a szabadrúgás :)
2012. márc. 25. 20:18

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!