Kezdőoldal » Sport, mozgás » Egyéb kérdések » Mit tegyek, hogy arányosabb...

Mit tegyek, hogy arányosabb legyen a felső testem?

Figyelt kérdés
3 hónapja járok kondiba. Nőttem, minden téren nagyon sokat. A problémám viszont fent áll. Arról lenne szó, hogy a mellem és a hasam nagyon csúnya. Ha alap helyzetben állok a tükörben, akkor oldalról a hasam jóval kintebb van mint a mellem. Mintha fel lennék fújódva. Ha behúzom a hasam, akkor nézek ki valahogy. Nem lehet egész nyáron behúzott hassal. Vékony vagyok, és ezért nem értem az egészet. Mit tegyek, hogy a hasam kisebb legyen? Illetve hogy ne kelljen egész nyáron behúzott hassal flangálnom, hanem ha laza a hasam is laposabb legyen mint a mellem?
2012. ápr. 24. 19:10
1 2
 1/11 dirtboy ***** válasza:

kicsit eltúlzod a dolgot,meg azt is hogy három hónap allat nagyon sokat nőttél.

még nincs a mellednek tömege meg lehet hogy elég zsíros a hasad.

még most ne foglalkozz ilyenekkel,ezzel még rá érsz most az edzésre és a kajálásra figyelj.

2012. ápr. 24. 19:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 A kérdező kommentje:
Szerinted, úgy a kajám rendben van, hogy edzés előtt megeszek 150-200 g szénhidrátot majd edzés után 70-100 g fehérjét? Ez igazából félbarna kenyér és túró..
2012. ápr. 24. 19:17
 3/11 anonim ***** válasza:

ne egyél annyit, akkor be fog szűkülni a gyomrod :D

ha sok zsír van rajtad akkor diétázz!

2012. ápr. 24. 19:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 dirtboy ***** válasza:

nincs rendben,a kaja sem stim mert a túró estére kell mert lassú felszívódású fehérjét tartalmaz meg nem is kell olyan sok ch meg protein egyszerre.

továbbá nem csak közvetlen edzés előtt és után kell oda figyelni a kajára hanem egész nap.

2012. ápr. 24. 19:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat. Az a baj, hogy bármilyen étrendet néztem az többek között ilyenekből állt, hogy rizs+csirkemell.. meg valami tápkieg. Ezzel az a baj, hogy nem megoldható:SS
2012. ápr. 24. 19:33
 6/11 anonim ***** válasza:

káposztasaláta kapszula naponta 3

gyogyszer tárakban lehett kapni

simán ehetsz bármit és kaja ellöt be kell venni

de a 3 nem szabad túl lépni

1 pár hét már fogyás

2012. ápr. 24. 19:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 dirtboy ***** válasza:

miért nem?

a rizs olcsó és könnyen beszerezhető,csirkemell helyett meg mehet comb is ha túl drága neked a mell.

egyébként kell zöldség is.

2012. ápr. 24. 19:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 A kérdező kommentje:

Nem az árakkal, hanem a körülményekkel van a baj. Ugye iskolás vagyok, így menzai kaja, és tízórai, reggeli meg szenya.:S 14 től-15től tudnék normálisan kajálni..


Ez a kapszulás cucc, mindenhonnan fogyaszt?:S

2012. ápr. 24. 19:45
 9/11 dirtboy ***** válasza:

hát ha az iskola gátló tényező lenne akkor nekem a 8tól 5ig való dolgozás is de nem az,csak akarat kell és meglehet oldani hogy kajálj.


kapszulás baromság meg sehonnan sem fogyaszt,nincs olyan hogy fogyasztó kapszula,a neve lehet az csak nem fog lefogyasztani.

2012. ápr. 24. 19:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 A kérdező kommentje:
nem is akarok lefogyni, 190 centire vagyok 67 kiló...:S
2012. ápr. 24. 20:19
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!