Kezdőoldal » Sport, mozgás » Egyéb kérdések » Kreatin vagy fehérje?

Kreatin vagy fehérje?

Figyelt kérdés

A kérdésem:

A creatin monohidrátra az van ráírva, hogy

"Összetevők: Creatine monohydtrate 5000g"

A tápérték részben meg az áll hogy 88,7% fehérjét tartalmaz.

Akkor ez most fehérje vagy kreatin?


2012. ápr. 26. 22:35
 1/5 dirtboy ***** válasza:
a kreatin is egy fehérje de ne számold a napi fehérjébe bele mert nem kell bele számolni.
2012. ápr. 26. 22:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
Így már világos, és akkor a monohidrát mellé is kell szedni fehérjét?
2012. ápr. 26. 22:45
 3/5 anonim ***** válasza:
Igen lehet, de ne feledd az első egy rendesen kidolgozott tömegnövelő étrend, különben a kreatinnal nem sokat fogsz elérni étrend nélkül, ha ez megvan akkor már csak egy jó tejsavó kell edzés utánra és hozzá 50g dextróz.
2012. ápr. 27. 06:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Ha komolyan gondolod a dolgot, akkor a kreatint hanyagold egyelőre. Nem az a legfontosabb kiegészítő, amire szükséged lesz. Előzze meg vitamin és ásványi anyag komplex, egy jó minőségű fehérje. Ha ezek megvannak és még szeretnél venni valamit, akkor jöhet a kreatin, de én az elé szúrnám a Bcaa-t és a glutamint is a sorban, mivel a kreatint kúra szerűen érdemes szedni, az utóbbiakat pedig folyamatosan és rengeteg hasznos tulajdonságuk van, mint: izomépítés, izomlebontás gátlás, fáradtságérzet kitolása az agyban, fehérjeszintézis segítése, regenerálódás gyorsítása, közérzet javítása és még sorolhatnám... A kreatin előnyeit hamarabb fel lehetne sorolni... Remélem segítettem.
2012. ápr. 27. 13:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Feltételeztem, hogy az étrend hibátlanul össze van állítva, ezért nem tértem ki rá, de természetesen a kiegészítőket meg kell előznie!!!
2012. ápr. 27. 13:31
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!