Kezdőoldal » Sport, mozgás » Egyéb kérdések » Feszes comb? hogyan?

Feszes comb? hogyan?

Figyelt kérdés

Tudnátok tippeket adni, hogy hogyan lehet otthon, mindenféle súlyzó meg ilyenek nélkül feszes combot csinálni?? Főként belső combra. Gondolok itt valami tornagyakorlatra, vagy ilyesmire.

Nőies alakom van, és nagyon zavar, hogy kívül eléggé feszes, belül viszont "lötyög" ://.

Előre is köszönöm! 16l



2012. ápr. 27. 16:41
 1/1 anonim ***** válasza:
100%

Egészséges étkezés, napi 2-2,5 l víz!

Emellett hetente 4-5x tornázz, tudom ajánlani Rubint Réka van öt perced videóját! Anno, amikor először megcsináltam, utána felállni alig bírtam, de ez semmi volt ahhoz képest, hogy másnap minden mozdulatnál éreztem az izmaimat. Nagyon hatásos ez a gyakorlatsor, 2 részből áll, van combra, fenékre és hasra 1-1 videó! A youtube-on megtalálod. Ezenkívül futással formálhatod még.

2012. ápr. 27. 17:09
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!