Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » Feszes comb/fenék! De hogyan?

Feszes comb/fenék! De hogyan?

Figyelt kérdés

Fogyni nem szeretnék maximum 5kg-t!

19éves lány vagyok, 158cm magas és 54kg!

A combom a legvaskosabb onnan szeretnék kicsit faragni, na és egy keveset a hasamból, a legegyszerűbben ugyanis gerincemmel műtöttek! Hogyan lehetséges??

Rubint Réka segíthet, vagy esetleg konditerem?


2012. márc. 27. 22:51
 1/3 anonim ***** válasza:
Én ugyanilyen adottságokkal rendelkezek :) 22 éves vagyok, 158 cm, 56-57 kilóra híztam fel (47-48ról). Na akkor azt mondtam elég, lefogytam 54-re, majd ez sem volt elég, január elején elkezdtem járni konditerembe. Azóta 2-3 naponta lejárok, kilóba nem ment sok le (51-52 vagyok), de centibe és formára igen! Feszesebb vagyok, formásabb és izmosabb. :) Nagyon ajánlom, nem kell nagy súlyokkal csinálnod, és akkor nem sérül a gerinced. Meg persze jól be kell melegíteni, közben és utána pedig fontos a nyújtás. Otthon meg lehet tornázni. :)
2012. márc. 27. 23:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
Huuuuuu nagyon szépen köszönöm szépen, igazán hasznos!!!!!
2012. márc. 28. 00:07
 3/3 anonim ***** válasza:
én feszes fenékkel születtem. azóta meghíztam, de a fenekem feszes maradt. 25F
2014. aug. 13. 13:19
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!