Kezdőoldal » Sport, mozgás » Egyéb kérdések » Edzésterv otthonra?

Edzésterv otthonra?

Figyelt kérdés

Szeretnék egy olyan edzéstervet ami teljesen az otthoni edzésre specializálódott, rendelkezem 2db egykezes súlyzóval, egyik 6-7 kiló körül mozog, másik 10-14 között

18/F 185 cm magas 65 kiló vagyok.

Valami ötlet? Szeretném vegyíteni a sulyzós edzéseket, futást, meg ilyesmi... na meg az ugrálókötelezést is eléggé jónak tartom állóképesség szempontjából.

Célom nem az hatalmas legyek hisz itthoni edzéssel fekvőtámaszozással tudom nem lehet ezt elérni, de azért szeretnék hízni vagy legalább szálkásabb lenni?

Ötletek? Megköszönném nagyon, és ne fikázzatok le elvégre ezért raktam fel a kérdést mert nem értek annyira hozzá, hülye edzéstervet meg nem akarok összeállítani magam ami nem ér semmit.



Köszönöm!


2012. ápr. 30. 20:04
 1/7 anonim ***** válasza:

Ez egy jó edzésterv: [link]


Menjen hozzá tömegnövelő étrend.

2012. ápr. 30. 20:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
Egy jó tanács: nem kell f0sni, irány a konditerem! Otthon nemfogsz eredményeket elérni. Hajrá! Ja és olvasd el a sárga kapszulát.
2012. máj. 1. 14:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:

Picit ezzel vitatkoznék. Ha lenne több cucca otthon, akkor lehet komoly eredményt is elérni.

Én otthon edzem fél éve, de jobban fejlődöm, mint teremben, mert intenzívebben tudok edzeni. Sokan odajöttek hozzám teremben elmesélni a napjukat, megdumálni a gyakorlatokat, stb, így egy csomót pihentem két sorozat között. Viszont nekem itthon van fekvenyomó padom, guggoló állványom, scott-pd, akár 60 kg-ig fel tudom pakolni a kézi súlyzómat és 150-re a rudat, szóval le tudom edzeni minden izomcsoportomat nagy súlyokkal.

Szóval hidd le van eredménye, mondjuk nagyon réges -régen nyomom már.:)

2012. máj. 1. 17:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 dirtboy ***** válasza:

ma 14:13

azért mert te egy szerencsétlen vagy aki képtelen lenne otthon edzeni mert nem elég kitartó kell neki a tömeg hogy ne adja fel még nem kell ilyeneket mondani hogy otthon nem lehet eredményt elérni.

igen is el lehet,a súlyok mozgatása az izom számára ugyan olyan otthon mint egy teremben.

2012. máj. 1. 18:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:

Montez, persze ha sok eszközöd van otthon akkor teljesen jó, de 2 db kézisúlyzó az nulla. Ráadásul azért írtam, hogy irány a konditerem, mert ott általában adnak neked egy kezdő edzéstervet, meg tud igényelni személyi edzőt is. Mert fogalma sincs semmiről. Mert ugye nem olvasott utána a dolgoknak..


Dirtboy, edzettem már otthon én is de eszközök hiányába lófasz tömeg jött rám. Tehát mégegyszer: OTTHON eszközök hiányába nem lehet elérni rendes tömeget! Nem véletlen járunk konditerembe nem?...

2012. máj. 1. 18:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 dirtboy ***** válasza:

/Nem véletlen járunk konditerembe nem?/


nem tudom honnan szeded hogy kondiba járok,marhára nem járok kondiba.

Montez is írta már jó párszor hogy ő sem kondiban edz már.

és ismerek még nagy állatot aki nem jár kondiba de nagyobb karja lett mint 50-es. /naturál/

megfelelő felszerelés kell persze de korán sem kell annyi mint egy konditerem felszereltsége sőt elég kb. a negyede ahhoz hogy megfelelően edz otthon.

2012. máj. 1. 18:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:

Hát valahogy el kell neki kezdeni, nem mindenki szeret lemenni egyből terembe. Edzéstervet linkeltem neki az teljesen jó két hónapig, majd utána lehet osztottra váltani.

Közben úgyis majd érzi, hogy kevés az otthoni eszköz és akkor vagy vesz otthonra még cuccot vagy tényleg lemegy terembe. Én most nagyon jól elvagyok itthon, brutál edzéseket nyomok.:)

2012. máj. 1. 18:45
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!