Kezdőoldal » Sport, mozgás » Egyéb kérdések » Tényleg a futás a legjobb...

Tényleg a futás a legjobb mozgás a fogyáshoz?

Figyelt kérdés
2012. máj. 1. 00:35
 1/9 anonim válasza:
42%

Hát elég jó.

Mondjuk nekem van egy kis pocakom, ha nem csinálok felüléseket, azon önmagában a futás nem segít.

2012. máj. 1. 00:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim válasza:
100%
2012. máj. 1. 06:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
100%

Első válaszoló ne haragudj meg, nem kötözködésből írom, de nagy tévedésben vagy.

A hasizom edzésével semmi zsírt nem tudsz a hasadról elégetni, ugyanis nincs helyi zsírégetés, ez nem úgy működik, hogy amit dolgoztatsz, onnan megy le a zsír. Jó is lenne, de nem így van, ezt kb ötezerszer leírtuk már.

Ha nekem nem hiszel, de tudok még sok ilyen cikket linkelni: [link]


Szálkásító diéta és heti min. 3-4, 40-50 perces aerob edzés viszi le a zsírt MINDENHONNAN.


Hasazással csak izmosabb, erősebb lesz a hasad a zsír alatt, de nem fog látszódni, amíg diétával és pl. kocogással le nem adod.


Igen, az egyik legjobb mozgás erre a futás, de van sok más egyéb is, pl bicaj, ellipszis tréner, lépcsőzőgép, stb.

2012. máj. 1. 07:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 vtimy válasza:

Szerintem érdemes ezt is elolvasni :)


[link]

2012. máj. 7. 07:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:

Kedves kérdező!


Kizárólag a hosszútávfutás fogyaszt, a rövidtávfutás csak erősít.

A másik dolog pedig, amit előttem írtak, hogy a felüléssel nem lehet zsírt égetni, az nem igaz. Lehet vele, ha napi rendszerességgel intenzíven megmozgatod (felülés, különböző hasizomgyakorlatok). Az igaz, hogy egyben erősít is, de előbb a felesleg megy le, aztán pedig szálkásít.

2012. máj. 7. 18:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:

shannen, óriási tévedésben vagy, nincs helyi zsírégetés, neked sem és másnak sem. Nem tudsz hasazással zsírt égetni nem kellene terjeszteni ezt. Millió cikk van rá:

[link]

[link]

2012. máj. 7. 18:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 dirtboy ***** válasza:

/de előbb a felesleg megy le, aztán pedig szálkásít/


te hülye vagy,szerinted mi a szálkásítás?

helyi zsírégetés?

ezt viccnek szántad ugye?

2012. máj. 7. 19:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 Caravaggio válasza:
ömöm... Monteznek igaza van. Nem adsz le vele. De egyébként nem a futás a legjobb mozgás, hanem az úszás. Egyrészt mert akkor mindeneddel mozognod kell hogy fennmaradj.
2012. máj. 16. 14:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
Hu egyes , inkabb nem kellett vna irnod semmit! Ejsotet arnyek! Jezus gyere le:D
2021. ápr. 14. 00:17
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!