Kezdőoldal » Sport, mozgás » Egyéb kérdések » Boxolni szeretnék. Adnátok...

Boxolni szeretnék. Adnátok választ néhány ezzel kapcsolatos kérdésemre?

Figyelt kérdés

14 éves srác vagyok, van rá lehetőség ki álljak valaki ellen egy rendes meccsen?


Hallottam már azt hogy a boxolóknak látszik az arcukon hogy ezt a sportot űzték ez hogy jön ki? Milyen nyoma van?


És az archoz visszatérve, (nagyon jó látásom van, amit nagyon féltek, de szeretnék boxolni) szerintetek mekkora az esélye hogy valamilyen látás sérülést szenvedek?



2012. máj. 1. 20:05
 1/6 anonim ***** válasza:
100%

1.először meg kellene tanulni az alapokat és állóképességet építeni.

2.az orr elporcosodhat,vagy az orr szövetek elveszíthetik a tartásukat.

ez az un bokszoló orr.

de el is törhet persze a csont.

3.kicsi

2012. máj. 1. 20:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
köszi az állóképességen dolgozom, és majd elmegyek edzésekre a közeljövőben :D csak előtte felszedek egy kicsit :D egyébként konditerem után van valami mellékhatása? mármint azt hallottam hogy aki kondibajár annak nem elég laza a csuklója vagy valami ilyesmi... erre ha tudnál még választ adni megköszönném :D
2012. máj. 1. 20:45
 3/6 anonim ***** válasza:

ha nincs tömegnövelő étrended,akkor alapból nem fogsz felszedni semennyit.

de ha fel is szednél 1-2 kilót,azt a heti 5 ökölvívó edzéssel 1 hét alatt leugrálod.

a csukló meg be van bandázsolva,tehát merevítve van,ezért értelmetlen a kérdés.

2012. máj. 1. 20:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:
felszednem súlyt szerintem nem kell 72 kiló vagyok... úgy értettem hogy izmot akarok felszedni.. az étrendemet jövőhéten kezdem el
2012. máj. 1. 20:59
 5/6 anonim ***** válasza:

jól van,de továbbra sem érted.

a kérdésed kb ilyen-

autószerelő akarok lenni,de szakácsnak tanulok.

szerintetek jó autószerelő leszek?

2012. máj. 1. 22:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim válasza:
Ahhoz hogy jó boxoló legyél, nem kell 14 évesen 72 kilósan izmot felszedned. Sőt,sokan nem is ajánlják a kondizást,főleg az elején mert attól kötöttek lesznek az izmaid, ez darabos mozdulatokat és lassúságot eredményez. Csak akkor állhatsz ki, ha rendesen felkészültél egy versenyre az edző javasol és előtte orvosi alkalmassági vizsgálat is van. Kemény meló, ha nem akarod szétveretni magad, viszont 14 évesen ideális korban vagy hogy elkezd és sikeres legyél, de ne feledd, ez hosszú kemény munka, nem csak néhány edzés!(10 éve űzök küzdősportokat). Sok sikert!
2012. máj. 24. 20:52
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!