Kezdőoldal » Sport, mozgás » Egyéb kérdések » Otthoni edzés? De hogyan?...

Otthoni edzés? De hogyan? Elrontottam valamit?

Figyelt kérdés

16 éves vagyok lány. Már lassan 3 hete edzem itthon, de igazán semmi változást nem látok magamon. Valószínűleg én rontottam el valamit.

-van gym ball-om

-Ab rocket

-1kg és 2kg súlyzóm

-ugrálókötelem

és általában ezzel szoktam kezdeni http://www.youtube.com/watch?v=yCekB36YGEc&list=FLXQ9oSYIOci..


Ha valaki egy jó kis edzéstervet össze tudna nekem hozni nagyon hálás lennék. Kb mindennap fél-1 órát tudok edzeni. (Tanulás miatt legfőképpen)

5-6 kilótól szeretnék megszabadulni. Az étkezésemen változtattam már 1 hónapja. 1 kg ment le.De ez édes kevés.



Előre is köszönöm :)



2012. máj. 2. 19:36
1 2
 11/14 anonim ***** válasza:
Az, jó, de ne felejtsd el, hogy ez genetikai adottság is, hogy jók az ízületeid, nem csak az életmódtól függ.
2012. máj. 3. 07:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/14 A kérdező kommentje:

Nem a világ fajul csak minden rosszat örököltem apukámtól meg anyukámtól. A hátam is sokat fáj meg a térdem is. Van egy olyan érzésem, hogy ez a pár kiló felesleges is rátesz a dolgokra.


Akkor valaki le tud nekem írni egy komplett tervet? szóval hogy x felülése, x idő futás stb ?

2012. máj. 3. 14:41
 13/14 anonim ***** válasza:

Linkeltem az első írásomnál tervet súlyzós edzésre vagy csinálhatod heti 3-4-szer a tornavideókat is.

Mellé heti min. 3-4-szer 40-50 perc kocogás, bicaj, vagy rövidebb intenzív 20 perces ugrókötelezés kellene és persze a szálkásító diéta. Hasprés, lábemelés elég heti 2-szer, mindkettőből 3 sorozat 30-40 ismétléssel.

2012. máj. 3. 14:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/14 A kérdező kommentje:
Köszönöm szépen :)
2012. máj. 3. 18:39
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!