Kezdőoldal » Sport, mozgás » Egyéb kérdések » Kreatin kúra kérdés? (bővebben...

Kreatin kúra kérdés? (bővebben lent)

Figyelt kérdés

Második éve edzek, helyes táplálkozás mellett, heti négy kemény edzéssel. Úgy gondoltam, én is csinálok egy kreatin kúrát, ebben szeretnék tanácsot kérni.

Melyik kreatint ajánljátok? Én a legjobbakat a sima Creatine Monohydrate-ról hallottam, de sokan dícsérik a Crea Bombot is. Melyik éri meg jobban?


Szeretném megkérdezni, hogy is kell végigcsinálnom a kúrát? 70 kg vagyok nem túl sok zsírosodással.

Másik kérdésem pedig az, hogy általában a gyomrom nem túl erős, ezt tudom magamról, félek, hogy nem bírnám jól a nagyobb adagokat. Azt javasolják, érdemes több részre bontani? Ez hogyan történjen akkor?

Edzés után Volumass 35-öt iszom, ebbe keverhetek kreatint?


Köszönöm a válaszokat. 21/F



2012. máj. 3. 22:16
 1/2 anonim ***** válasza:

A sima creatin monohidráttal jobban jársz , feltöltési szakasz:

15 kg-nként kell 5 g , ez nálad olyan napi 25 g amit bontsál le úgy hogy majdnem minden szénhidrát dús étkezés előtt menjen 5g 10-15 perccel valamint edzések után mehet gyors ch-val pl: dextrózzal. Szinten tartó szakasz elég enekk a fele kb olyan 10-15 g / nap és szintén étkezések előtt valamint edzés után. Ja és igen puhenőnapokon is szedd. Vol 35-el ihatod nyugodtan az abban lévő creatin mennyiséget ne számold bele a kúrába!

2012. máj. 3. 22:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 dirtboy ***** válasza:

20-25g mal kéne töltened,én úgy csinálnám a helyedben hogy 25g ot 3 napig és 2 napig 20g ot.

szinten tartáshoz 15g ot használj.

szénhidrátos étkezés előtt idd,1g/deci vízzel.

/szénsav mentes vízzel/


igen a kreatin mono jó lesz,creabomb nyomába sem ér.

jó lenne ha tudnál csinálni egy próba ivást mert kidobott pénz lesz ha nem fogja bírni a gyomrod.

bár eladhatod ha eltudod ha netán tényleg nem bírnád.

2012. máj. 3. 22:28
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!