Kezdőoldal » Sport, mozgás » Egyéb kérdések » Tegnap óta görcsöl a vádlim....

Tegnap óta görcsöl a vádlim. Mi lehet a gond?

Figyelt kérdés
Tegnap délután elmentem edzeni, és utána leakartam vezetni egy kis laza futással az erdőben. 1 perc után úgy begörcsölt a vádlim, hogy azt hittem nem fogok tudni haza menni. Hiába nyújtom, azóta sem javult sokat. 15/F
2012. máj. 3. 22:28
 1/4 anonim ***** válasza:
Valószínüleg nem görcs hanem húzódás vagy ha van rajta lilás folt akkor részleges izomszakadás, ezt valószínüleg az erdő egyenetlen talaján végzett futás okozta. Ajánlanám hogy pihentesd leglaább 2-3 napot, ha nem javul meg egy hét után sem akkor menj el vele orvoshoz vagy pedig ha mégis biztos hogy görcs akkor szedjél multivitamint Pl: scitec mega daily one, vitabolic stb. És mellé magne b 6-ot(MgB6) vagy sima magnézium tablettát az segít a görcsön és meg is előzi.
2012. máj. 3. 22:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
Köszi szépen!
2012. máj. 3. 22:45
 3/4 anonim ***** válasza:
szerintem magnézium hiány, főleg ha sokat, vagy versenyszerűen sportolsz
2012. máj. 3. 22:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
Igen, heti 3x szertorna és kondi, + a testi de ott csak futunk és focizunk.
2012. máj. 4. 07:25

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!