Kezdőoldal » Sport, mozgás » Egyéb kérdések » Fegyenc edzés vagy Meztelen...

Fegyenc edzés vagy Meztelen harcos?

Figyelt kérdés
Bicepsz,tricepsz és hát izom kidolgozása és érdekel!Melyikel érhető el nagyobb izomnővelés még ha nem is nagy az eltérés!NEM SZERETNÉK 50 ES KAROKAT!De azért látszodjon fejlődés!Kösszönöm előre is a válaszokat!
2012. máj. 4. 17:01
 1/7 anonim ***** válasza:
40%
Én azt mondom menj fát hasogatni baltával ha egy nap megtudsz 60-70 mázsát csinálni nem leszel erre szorulva és sokkal izmosabb leszel mint sok ember aki ide írogat hülyeségeket.
2012. máj. 4. 17:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:

Hallod... Na mindegy inkább megpróbálok válaszolni egy hülye kérdésre... A kettő kombinálva a legjobb, és arról még hogy nem szeretnél 50- es karokat, attól még ugyan olyan keményen kell edzened. JA, és nem így nyár előtt kell észbe kapni hogy "hát most kigyúrom magam!" mert ez nem így megy... Ez évek munkája. Ha eddig nem voltál izmos, akkor már nyárra sem leszel az...


Peace.!

2012. máj. 4. 17:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 A kérdező kommentje:
Nem vidéken lakok mint te szal nem tok fá hasogatni,de ha tehetném megfogadnám tanácsod kösszi :)
2012. máj. 4. 17:40
 4/7 A kérdező kommentje:
Január óta kondiba járok semmit nem szedtem mellé...Munkám miatt ezt abba kell hagynom!Fejlődtem is tőle de bicepsz edzésre nem nagyon mentem rá!Nem egy honap alatt szeretném elérni...50 es kart az alatt értettem h nem akarok 100 kilokat emelgetni!De egy 37-8 assal tökéletesen elégedett lennék!És nem 5 perceket szeretnék edzeni.
2012. máj. 4. 17:45
 5/7 dirtboy ***** válasza:
100%

ma 17:05

látszik hogy nem hasogattál még fát kis köcsög.

napi 60-70mázsa?

azt sem tudod mi menyiségről beszélsz.

én hasogattam már fát,volt az a melóm és abszolút csak vissza vetette a fejlődésemet szóval nem kéne a baromságaidat ide irkálni.

tartsd meg a fejedben abban úgy sincs semmi értelmes.

2012. máj. 4. 18:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:

kisköcsög dirtboyXDXD


Képzeld nem baromságot írtam ezt a famennyiséget többször lehasogattam fogadásból egy tüzépes haverom volt a faanyag biztosításában segítségemre,aki ellenem tett annak a pénze bánta!!!!

És edzek is mellette lassan 15 éve kisköcsög kiv vagyok h te milyen múlttal beszélsz így szerintem egy ragyásképű szódásüveg vastagságú szemüveges kis csávó vagy a panelből aki holmi netes oldalakról összeszedett pár okosságot és itt ossza az észt sok sikert ehhez XD

2012. máj. 4. 22:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 dirtboy ***** válasza:
egyik tipped sem talált kis köcsög
2012. máj. 4. 22:34
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!