Kezdőoldal » Sport, mozgás » Egyéb kérdések » Tejsavófehérje + kevert?

Tejsavófehérje + kevert?

Figyelt kérdés
Mindenki mondja, hogy mennyivel jobban járnék, ha tejsavófehérjét vennék a kevert power proteinem helyett. Ez nekem anyagilag ha belegebedek, sem lesz megoldható. Arra gondoltam, hogy reggel, és lefekvés előtt iszom továbbra is a power proteint, csak edzés utánra veszek tejsavót, 100% whey proteinre gondoltam, ha már veszek, ennél lejjebb nem akarok adni, és ez még beleférne, de hogy reggel és este is a tejsavót igyam, az úgy semmiképpen. Reggel este úgyis csak azért kell, hogy meglegyen a napi 2,2g/tstkg fehérje. Erre a két időpontra sokkal rosszabb a kevert fehérje?
2012. máj. 4. 22:19
 1/5 anonim ***** válasza:
Nem, mivel akkor nem kell gyors fehérje, mint edzés után. Tehát jó amit gondoltál, hogy edzés után tejsavó, máskor kevert, de ha csak kevert van az sem nagy gond. Este túrót egyél inkább.
2012. máj. 4. 22:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:

Én azt nem értem, hogy aki anyagilag rosszabbul áll, az miért mégis a 100% whey proteint veszi, miközben vannak nála olcsóbbak és "jobbak" (tömegszázalékra nézve). Mintha ez, meg a jumbo valami szent ereklyék lennének... Egységárat, sőt, a tiszta fehérje egységárát kell nézni, nem azt, amennyiért megveszed. Hiába tűnik olcsóbbnak, valójában drágább.


Csináltam táblázatot, a 10 leggyakrabban olvasott fehérjét tettem bele, és a 100% wp elég a végén kullog... A mezőny, növekvő sorrendben:

1)myprotein

2)activlab muscle up

3)vpx syngex

4)mutant whey

5)biotech nitro gold pro

6)scitec 100% wp

7)myofusion hydro

8)scitec 100% wp prof

9)fullforce simple whey

10) bsn syntha-6


Legolcsóbb árak, legnagyobb kiszerelésben. A scitecnél ez 5 kilós, szóval ha a 2,35 kilósat veszed, egységárra majdnem a fullforcenál tart...

Ez van, ha spórolni kell, bizony elő kell venni a matekot.

2012. máj. 4. 22:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
vegyél inkább vpx-et.
2012. máj. 4. 22:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:

montez: köszi, akkor az elméleti résszel tisztában vagyok :D


második: myproteint nem veszek, itt is olvastam hogy nembiztos hogy tényleg annyi fehérje van benne amennyit ráírnak, azt isolvastam hogy a wpc80 van benne, aminek ha utánanézel egy kamu az egész 20% fehérjetartalommal. Lehet hogy mégis jó, de nekem már elég hogy ennyire bizonytalan. Az activlab muscle up-ról konkrétan még nem is hallottam, most hogy utánanézek, arról egész jókat is írnak. Most nagyon szemezek vele, meg a wpx-el. Köszönöm a válaszodat :)

2012. máj. 5. 00:07
 5/5 anonim ***** válasza:

Syngex jó lesz neked, 80%-os protein és csak 9500ft a 2,3 kg.

Mutant whey is jó, pedig csak 60%-os, de nagyon olcsó, 8200Ft.

2012. máj. 5. 06:31
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!