Kezdőoldal » Sport, mozgás » Egyéb kérdések » Nagyon fáj! Mit csináljak? 13/L

Nagyon fáj! Mit csináljak? 13/L

Figyelt kérdés

Az van h röplabdázok szeptemberbe lesz 4.éve h járok! És tegnap edzésen annyira ráestem h nagyon fáj,és be van dagadva! Orvoshoz nem nagyon szeretnék menni mert tesómnak is megkellet műteni és félek h nem mehetek többet edzésre! kb. 2 hét múlva lesz meccsünk! Mit csináljak h elmúljon? 13

/L



2012. máj. 5. 12:58
 1/3 anonim ***** válasza:
Hát az kimaradt hogy midre estél de ha nagyon fáj és nem nagyon tudod mozgatni sem akkor érdemes megnézetni mindenképp egy orvossal vagy ha csak fáj és be van dagadva de mozgatni tudod lehet akkor is érdemes megnézetni de hideg vizes borogatás jó rá maximum szerintem.
2012. máj. 5. 13:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Bakker,ha nem múlik,irány az orvos!Egész életedre nyomorék maradhatsz egy nem kezelt sérüléstől!Sajnálom a helyzetedet,én is éltem már mèg hasonlót,de ez fontosabb mint egy meccs..
2012. máj. 5. 23:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:
bocsi a térdemre estem! és tudom mozgatni nem is fáj csak néha és be van dagadva!
2012. máj. 6. 14:08

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!