Kezdőoldal » Sport, mozgás » Egyéb kérdések » Mire jó egy ilyen edzés?

Mire jó egy ilyen edzés?

2012. máj. 5. 16:40
 1/4 anonim ***** válasza:
Állóképességre kiváló.
2012. máj. 5. 16:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Bohóckodásra sztem .Én ha aerob edzést akarok elmegyek futni v tekerek egyet, ha pedig súlyokat akarok érezni megyek gyúrni de az ilyen edzést én személy szerint nem díjazom.
2012. máj. 5. 17:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:

Én is súlyokkal edzem több évtizede, de nem nézem le az egyéb állóképességi edzéseket. Múltkor kipróbáltam egy ilyen köredzést, húzódzkodás, fekvőtámasz, guggolás, guggolásból felugrás volt benne. 10 kör elég durva volt, levegőt nem kaptam. Egyébként egy 40 perces aerobbal kicsivel több kalóriát égetsz zsírból, de ott is inkább ch felhasználás van. A rövidebb (20-25 perces)intenzív intervallum kardio viszont hatékonyabb, mivel a szervezet jobban fel lesz pörgetve, nagyobb lesz az un. after burn hatás, tehát összességében jóval több zsírt használsz fel, mint aerobbal. Mert nem az a lényeg, hogy edzésen mennyit égetsz el, hanem egész nap mennyit használsz fel.

De itt egy cikk róla: [link]

2012. máj. 5. 17:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:

egyet értek a magyarázattal,de aki ilyen edzést végez,általában letolja,hogy mennyi kalóriát éget el.

az állóképesség fejlesztése itt a lényeg és a savasodási küszöb kitolása.

2012. máj. 5. 22:31
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!