Kezdőoldal » Sport, mozgás » Testépítés » Heti 3 thai-box edzés mellett...

Heti 3 thai-box edzés mellett lehet gyúrni?

Figyelt kérdés
eddig ötre jártam, de elkezdtem most mellette heti 3x is gyúrni... valamiért már nincs kedvem edzésre járni, mert az jár a fejemben hogy sokkal lassabban fognak nőni az izmaim.. vélemény? egy edzés kemény 2 órás kardió ... ezért kérdem, köszönöm előre is

2012. máj. 4. 18:55
 1/5 anonim ***** válasza:
Hát ha bírod akkor mehet. Az étrendedbe viszont számold bele a box edzéseket is.
2012. máj. 5. 12:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim válasza:
megfelelő szénhidrát is kell hozzá. Szóval kajálj rendesen de én karatésként heti 2xs edzéssel nem járok sűrűn gyúrni, de el akarok kezdeni de azt úgy kell, hogy edzés és gyúrás között 1 napot kihagyok, az izmok fejlődéséhez.
2012. máj. 5. 13:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim válasza:
thai boxon minden izmot toltok?
2012. máj. 6. 19:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:
thai-boxon nem erősítünk, hanem kemény kardió van, és igen, rugunk, ütünk.. szóval szerintem minden izmot érint
2012. máj. 6. 19:23
 5/5 anonim válasza:

hát ütésbe hol a bicepsz vagy a hát? :O mert ha mondjuk húzódzkodtok akkor jó, de ha csak üttök meg rugdok, ahogy mondtad, akkor lejárhatsz kondiba bicepszezni

am haverom is így van, több mint 8 éve mászik, európa mászó, meg minden, és qrva jó bicepsze van, de melle lapos, ezért lejár velem gyúrni mell-váll-tricepsz napokon

2012. máj. 7. 17:20
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!