Kezdőoldal » Sport, mozgás » Egyéb kérdések » Rubint Réka, vagy Béres...

Rubint Réka, vagy Béres Alexandra? Kinek melyik edzésprogram jön be jobban?

Figyelt kérdés
Nincs pénzem konditeremre meg személyi edzőre, így arra gondoltam, ráfeszesítek kicsit az izmaimra valamelyik hölgy segítségével. Melyik jött be nektek jobban? Melyik csajszi melyik programja? Rékától most a 20 perc önmagadért programot választottam, ez napi 80 perc (a másik 160 percesére nem lenne időm naponta..) Alexandrától is van egy, de annak nem tudom a címét. Ki kire szavaz? Véleményeket és tapasztalatokat is várok! :)
2012. máj. 6. 21:05
 1/7 anonim ***** válasza:

Alexanráékeményebb sok kar vádli

legalábbis nekem olyen van

2012. máj. 6. 21:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem teljesen mindegy melyiket választod, amelyik neked jobban tetszik, úgy érzed azt szívesebben csinálnád. Nem az a fontos, hanem az, hogy legyél kitartó, ne add fel, és akkor sikerül amit véghez akarsz vinni bármelyik edzést is válaszd.
2012. máj. 9. 13:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
100%
Én Réka-párti vagyok használ is rendesen:)
2012. máj. 11. 23:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
95%
B.A. jobban vágja a témát és szívesebben is csinálod rá. Nekem mindkettőtől sok dvd-m van, de Réka iszonyatmód unalmas, ugyan azt az edzést csináltatja akár 5 percen keresztül is csak a bal lábadra mondjuk... Szálkásító étrend mellett amúgy bármelyik jó,de ha nem akarod megunni már az elején, akkor Alexandrát választod ;)
2012. máj. 22. 21:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim válasza:
95%
Alexandra! Annyira kedves, jó edző, hogy boldogság végigcsinálni az edzésprogramjait (mind nagyon szeretem). Nem unalmas, lelkesítő, és nem monoton, idegesítő mint Réka. Szerintem. A 160 perc rengeteg naponta. Azt senki nem gondolhatja komolyan....Az életemet megunnám, ha napi közel 3 órát kellene néznem és hallgatnom Réka idegesítő "lelkesítő" szövegét. Ezzel természetesen nem akarom megbántani azokat, akik szeretik, egyszerűen belőlem olyan ellenszenvet váltott ki néhány éve, hogy kb. 3 alkalom után feladtam, lélekgyilkosnak tartom a stílusát. Ez csak az én véleményem. Szóval én Szandrára esküszöm. Heti 6* tornázok rá. Nem tudom megunni. Váltogatom a DVD-it, hogy változatosabban terheljem az izmaimat.
2012. máj. 23. 11:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim válasza:
100%
Én pár éve Alexandrával kezdtem el tornázni, hatékony is volt. Viszont 1 éve rákaptam Rékára, mert már túl könnyen mentek a gyakorlatok. Sokkal keményebb Réka, mert jól megdolgoztat minden testrészt, míg Alexandra csak felületesebben (talán a combot kivéve).
2012. aug. 5. 21:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
100%

Alexandra! Ahogy az előttem előtti hozzászóló is írta, nagyon kedves edző, és végigcsinál minden gyakorlatot, nem úgy mint Réka, aki két lábemelés után ül és nyomja a lelkesítő szövegét.

És nem mindegy, hogy melyik programot csinálod. Van amelyik nagyon combra megy rá, van amelyik inkább hátra/karra. Én a Legjobb formádat csináltam nagyon sokáig, az keményen megdolgoztatja a lábat, kezdőknek inkább a Kiképzés/Gyakorlatot ajánlom, abban a csomagban van gerinctorna is, és pont kellő mennyiséget csinál mindenből. És csak azért, mert "lájtosabb" az a program, attól még ugyanúgy megdolgoztat és formásodsz tőle.

2012. aug. 9. 20:30
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!