Kezdőoldal » Sport, mozgás » Egyéb kérdések » Ha egy táplálékkiegészítőt...

Ha egy táplálékkiegészítőt kevesebb folyadékkal oldok fel, és úgy iszom meg, akkor az változtat valamit a hatékonyságán?

Figyelt kérdés
Pl. tegyük fel van egy kreatin por,és az utasításban az van megadva,hogy 4 dl vízzel oldjuk,de én csak 2 dl vizet öntök hozzá,akkor az baj? Ront a hatásán? Vagy ez nem számít? más esetben is így csinálom,tömegnövelőknél,és egyéb táplálékkiegészítőknél is,mert egyszerűen nem tudom meginni,ha annyi vizet öntök hozzá,amennyi meg van adva,
2012. máj. 7. 07:49
 1/4 Zakathol ***** válasza:

Csak bizonyos táplálékkiegészítőknél okoz ez gondot. Ha jól tudom az L-glutaminnak például oldott állapotban kell lennie.

De a sima tömegnövelőknél, kreatinoknál, fehérjéknél semmi gondod nem lesz belőle. Eleve csak azért oldjuk fel vízben, mert így könnyebb a fogyasztása. Por formájában elnyammogni nem az igazi :)

2012. máj. 7. 08:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Creatin monohydrat esetében a bő folyadék bevitele fontos, tehát ne felezz.
2012. máj. 7. 10:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:
És ha esetleg úgy csinálom,hogy csak 2 dl vizet öntök hozzá,de utána még edzés közben megiszok egy elég szép mennyiséget,akkor nincs probléma?
2012. máj. 7. 13:45
 4/4 Zakathol ***** válasza:
A testsúly/20 liternyi folyadék legyen megy a nap folyamán az a lényeg.
2012. máj. 7. 14:39
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!