Kezdőoldal » Sport, mozgás » Egyéb kérdések » Ajánlanátok valamilyen táplálé...

Ajánlanátok valamilyen táplálékkiegészítőt?

Figyelt kérdés

Sziasztok! 93kg vagyok jelenleg, elég nehezen tudok már hízni sajnos, napi 400g rizst fogyasztok, illetve 300g zabpelyhet, ezekhez jön hozzá még edzésnapokon 90g ch, meg persze fehérjedús étrendem van, csak így nagyjából kiemeltem a szénhidrátokat.

Ezen mennyiségek már eléggé soknak tűnnek, viszont alig tudok már hízni, ezért gondoltam valami szénhidrátra külön, amit fogyaszthatnék 1-2 turmixba napközben is.

Super Carb Slow, illetve a Palatinose közt vacilálok,(a tévhittel ellentétben lehet kapni palatinose-t külön is) mindkettő alkalmas lenne elméletileg napközbeni ch kiegészítésre.

Mit gondoltok?


2012. ápr. 13. 12:23
 1/4 anonim ***** válasza:
Ahogy összeadtam gyorsban, kb. 600g ch megy így is edzésnapokon, annak elvileg elég kellene lenni. Csak külön ch-t lehet, hogy nem innék, tennék hozzá proteint is. Esetleg lenolajból is lehetne többet, a jó zsírok is segíthetnek. A fehérje is tuti megvan?
2012. ápr. 13. 12:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:

Persze fehérjével együtt keverném!!

250g fehérje megy naponta, grammos mérlegen mértem le!!

2012. ápr. 13. 13:05
 3/4 anonim ***** válasza:
Akkor mehet bármelyik azokból amit írtál egy kis whey-el, jó lesz úgy.:)
2012. ápr. 13. 13:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
Köszi szépen a válaszod!:)
2012. ápr. 13. 13:45

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!