Kezdőoldal » Sport, mozgás » Egyéb kérdések » Vízilabdázok,14 éves vagy....

Kovacsdaci kérdése:

Vízilabdázok,14 éves vagy. Napi 5x edzek 2 órát. Elég vékony vagyok ( inkább szálkás, mert izom az van rajtam, csak ugye na. ). Gondolkoztam fehérje por szedésen, meg is érdeklődtem. Szerintetek érdemes lenne szednem? Ha igen akkor milyet?

Figyelt kérdés

Olvasgattam olyanokat, hogy a portól gyorsabban elfáradok.Ez igaz?Keresgéltem az interneten és ezt találtam : [link]

Ez is megfelel akár edzések után fehérjének vagy jobb a por?

(ugyanannyi fehérje van mindkettőbe?)


2012. máj. 9. 20:10
 1/3 anonim ***** válasza:

Na ezt a tojásos turmixot felejtsd el, hacsaknem szeretnél szalmonellás lenni és még csak fel sem szívódik a tojásfehérje fele sem nyersen. + vitaminhiányt is okoz.

Szóval a tojást meg kell sütni vagy főzni.

Rendes proteint vegyél, edzés után mehet egy adag, nem fogsz tőle elfáradni, ez nem egy különleges szer csak pl egy sima tejsavó protein, koncentrált kaja. vpx syngex-et ajánlom.

2012. máj. 9. 20:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim válasza:

Én fehérje ajánlatom: [link]


Edzés után egy adag, és nem fogsz elfáradni. Nem is értem, ekkora hülyeséget ki, és hogy találhat ki. :D

Egyébként nem csak a fehérje mennyisége, hanem minősége (kazein, savó, szója) is sokat számít. (Edzés után savó javasolt, amit linkeltem is)

2012. máj. 9. 21:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:

Minden sport esetén hasznos a protein. Ellenben vásárlás esetén nem árt, ha figyeled a protein készítmény biológiai értékét, hány %-os a protein tartalom. Vannak e + hasznos alapanyagok a dobozban, mint hozzáadott BCAA, Leucin, HMB, emésztőenzim, vitamin komplex. Mennyi szénhidrátot tartalmaz. Esetleg nulla a zsír benne?! Az asszimilációért felelős pl. ecdyson-t tettek-e bele?!?



Ezt követően nézd a termék árát, figyeld a konkurens, haonsó termékeket. Ossz=szorozz, és dönts!!!

2012. máj. 10. 10:57
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!