Kezdőoldal » Sport, mozgás » Egyéb kérdések » Fél éve elkezdtem konditerembe...

Fél éve elkezdtem konditerembe járni, eléggé formás alakom is lett, viszont ezzel együtt rohamosan csökkenni kezdett a mellméretem! Mit csináljak, abba kéne hagynom?!

Figyelt kérdés
2012. máj. 9. 21:57
 1/6 anonim ***** válasza:
Ha csökken a testzsír%-od, akkor megy le mellből is, mivel ezt nem tudod irányítani, hogy honnan fogyj.
2012. máj. 9. 22:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
ha formásodtál akkor fogytál is zsírból, és a mell zsírszövet. ami pedig mindenhonnan lemegy egyformán
2012. máj. 9. 22:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
Így jártál sajnos, ez a "szívás" része az edzőteremnek nekünk, nőknek.
2012. máj. 9. 22:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 Maggothun válasza:

Igen népszerű nézet a nők körében, hogy nem edzenek mellre, mert attól félnek, hogy összezsugorodik. A női mell egy zsírraktár. Ahogy a test zsírmennyisége csökken, ugyanolyan arányban csökken a mell zsírtartalma is.


A súlyzós edzés nem okoz méretcsökkenést. Sőt akár segíthet is abban, hogy a mellszövet alatti izom edzésével nagyobbnak tűnjön, hiszen a megnövekedett izomzat kitolja a zsírszövetet tartalmazó mellrészt.

2012. máj. 9. 22:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim válasza:

Szerintem a formás alak egy lánynál legalább annyira fontos, mint a mell mérete.

Ha a kis mellhez vékony, sportos alkat tartozik, az nem annyira gáz.

Ha egy teltebb lányhoz tartoznak kis mellek, akkor már én is azt mondom, hogy ejj, teringettét, ezt azért nem kéne. Persze nem csak a mell mérete, hanem a formája is sokat nyom a latban. Nem mindegy hogy szép feszes vagy lóg, mint a vizsla füle.

Tényleg, miért van az, hogy a legtöbb kérdező a melle mérete miatt aggódik, és csak kevesen a formája miatt? Na mindegy, ezt inkább majd egyszer felteszem külön kérdésben.

2012. máj. 9. 22:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim válasza:

egyetértek a kis ötösünkkel:

Sportos srác vagyok, nem a mellméretek különbsége, hanem a karakter-jellem, és az alkat dönt...

Szerintem ne hagyd abba sőt!

2015. nov. 9. 19:58
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!