Kezdőoldal » Sport, mozgás » Egyéb kérdések » Tudnátok futáshoz ajánlani...

Tudnátok futáshoz ajánlani nem túl drága távolságmérőt? (a nevét se tudom xD)

Figyelt kérdés

De tényleg mi ennek a neve? A lépésszámláló nem az, az nem a távot méri, kilométerórának se nevezhetjük xDD hehe

Na most, hogy kiszórakoztam magam...

Olyasmire gondolok, mint amiről Rubint Réka rendszeresen pakol fel képeket, időt és távot mér, persze az övé kb. 100.000be került, de hát annyit nem szánnék rá :D szóval valami gagyibb megoldást tudnátok?


Köszi



2012. máj. 10. 00:32
 1/5 anonim válasza:
Egy akármilyen gps,akár autós is lehet,vagy olyan telefon amiben van ilyen.Azokra van program is.De a lépésszámláló is jó ha leméred egy átlag lépésed hosszát és beszorzod.Persze nem olyan pontos.
2012. máj. 10. 06:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Milyen telefonod van? Nekem pl. Androidos (alsó kategóriás), de egy csomó ingyenes és elég pontos program van rá.
2012. máj. 10. 08:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
Ha tudod merre futsz, akkor google maps-on nézd meg. Ingyen van :)
2012. máj. 13. 00:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:
iPhone-om van, de ilyen progival meg nem találkoztam. egy Nike-osat ismerek de ahhoz venni kell vmit, amit a cipodbe kell raknod, és az is vmi 5000 ft
2012. máj. 30. 13:51
 5/5 A kérdező kommentje:

a lépésszámláló nem jó mert az ember nem mindig lép ugyanakkorát, pláne ha közben elfárad...

nem valami gps-es kellene v ilyesmi, de nem nagyon értek hozzá :)

2012. okt. 29. 10:29

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!