Kezdőoldal » Sport, mozgás » Egyéb kérdések » Így fogyok, vagy izmosodom?

Így fogyok, vagy izmosodom?

Figyelt kérdés
Egyik nap aerobozom 50-60 percet, a másik nap pedig kondizom 1,5 órát, és hetente egy nap pihenőt szoktam tartani. Persze diétázom is mellette. Őszintén én mind2őt szeretném. Fogyni is meg izmosodni, de jól tudom hogy kettőt egyszerre nem lehet. 5kg-ot szeretnék fogyni...
2012. máj. 10. 09:55
 1/2 clint ***** válasza:
kaja?
2012. máj. 10. 10:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
Általában nem lehet a kettőt egyszerre naturálban, de kezdőknél és újrakezdőknél előfordul rövid ideig fogyás és izomnövelés. Az egyikhez szálkásító diéta, az izomnöveléshez pedig tömegnövelő étrend kell, azaz szálkásításnál kalória deficit, míg a tömegnövelésnél kalória pluszban vagy. Tehát ez fogja meghatározni, hogy zsírt adsz le vagy pedig izomtömeget növelsz.
2012. máj. 10. 10:06
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!