Kezdőoldal » Sport, mozgás » Egyéb kérdések » Igaz az hogyha kulonbozo...

Igaz az hogyha kulonbozo gyakorlatokat, mint peladul a felules, ha minden nap vegzem fogyok tole de ha visoznt minden masodik nap akkor izmosodom? Csak kicsit izmosodni szeretnek fogyni semmi szin alatt!

Figyelt kérdés
2009. jún. 27. 16:45
 1/5 anonim válasza:
én kézilabdázom, és rendszeresen felülésezünk edzésen, de ettől csak feszesebb lett a hasunk, nem fogytunk le. lefogyni inkább a futástól lehet, úgyhogy akkor azt kerüld. :) figyelj arra, hogy sok egézséges kaját egyél, hogy legyen miből izmokat csinálni! :D
2009. jún. 27. 16:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Nem tudom kitől hallottad , de mond meg neki , hogy baromságot beszél . A fogyás és az izmosodás között a legfőbb különbség a kaja . Az izmosodáshoz minél több fehérje és szénhidrát kell . Röviden ennyi .
2009. jún. 27. 17:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim válasza:
100%

Ne aggódj, fogyni (zsírt égetni) csak aerob gyakorlatoktól fogsz, mint például a lassú futás és a bicajozás.


Ha izmosodni akarsz, azért kell pár napos szünetet tartani egy adott izomcsoport erősítésénél, mert edzés közben felsérted ezeket az izomszöveteket, és azok az utána következő pihenőnapokon regenerálódnak, növelve az izomzatodat. Ha minden nap terheled, egyszerűen nem hagysz időt az újraépülésre, ami az egésznek a lényege volna.


Ez a regenerálódási idő minden izomcsoportra más és más, általában heti egy- vagy kétszeri edzésük az ideális. A hasizom regenerálódik a leggyorsabban, itt megoszlanak a vélemények. Van, aki szerint akár minden nap dolgozhatsz rá, és úgy tapasztaltam, hogy kétnaponta edzve fejlődik a legjobban. Remélem tudtam segíteni.

2009. jún. 27. 17:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:

Az utolsó hozzászólónak van igaza.


Olvasd el erre a kérdésre az "Azért itt közbelépnék" kezdetű választ, meg az utánalévő kettőt.


http://www.gyakorikerdesek.hu/sport-mozgas__egyeb-kerdesek__..

2009. jún. 28. 03:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
Nagyon szepen koszonom a valaszokat, nagyon hasznosak voltak.
2009. jún. 28. 09:47

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!