Kezdőoldal » Sport, mozgás » Egyéb kérdések » Hogy vegyem rá magam a sportol...

Hogy vegyem rá magam a sportolásra?

Figyelt kérdés

Sajnos egyre kevesebb időm van sportolni, így ha van egy kis szabadidőm inkább punnyadok. De szeretnék ezen változtatni.

Vettem már kondibérletet, egy darabig jártam, de egyedül uncsi volt és abbahagytam. Próbáltam rávenni a barátnőimet, de ők nagyon lusták, a párom pedig sokat dolgozik :(

A hétvégi házunkban van egy szobabicajom, de arra sem tudom rávenni magam, és ugyebár az csak hétvégén van kéznél.

A futást nem bírom. Fél km után kapkodom összevissza a levegőt (dohányotam, nem rég hagytam abba), és szúr mindenem. Ha itthon akarok tornázni, mindig elmismásolom :D


Adnátok egy jó tippet ahhoz, hogy rávegyem magam minden nap vagy legalább heti 3x a sportolásra? Vagy hogy az intenzív sportokat hogy bírhatnám jobban? (futás, bicaj, ugrókötél, stb) Nagyon el vagyok keseredve..


2012. ápr. 9. 22:42
 1/4 anonim ***** válasza:

Azért nem bírod a futást kifulladás nélkül, mert rossz az állóképességed, de ez idővel és fokozatossággal javul. Ellenben ha utálod, hanyagold - én is rühellem, inkább bringázok.

Neked az nem lenne jó? Szobabicaj halálosan unalmas, de ha mész, változik a táj, ezt-azt kerülgetni kell, az tud izgalmas lenni. :)


Erről a hogyan-vegye-rá-magam dologról meg egy régi tv riport jut eszembe, mutattak egy ex-katonát, aki tábort tartott kölyköknek. Nyomták a fekvőt, a felülést, mint a kisangyal. Riporter a végén megkérdezte a csókát, h "És, mit üzenne a tévé képernyője előtt ülő gyerekeknek?" Faszi belenéz a kamerába, Rambo arccal és beleüvölti, h "Emeljétek a s.ggetekeeeet!" :)

2012. ápr. 9. 22:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
uh ez kemény lehetett :D
2012. ápr. 9. 23:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Kell legalább 1 konkrét cél, amifelé tudsz menni és minden sportolás után jól érzed magad, amiatt, hogy most is közelebb kerültél a célodhoz és már alig várod a következő alkalmat, hogy még jobb lehess. Bár ezt futással meg biciklivel nehéz felállítani szerintem, engem nem nagyon motiválna hogy na most 15 km futás a cél vagy 45. Persze valakinel lehethogy ez is jó. Nekem egyik célom pl a kézen állásos fekvőtámasz. Viszont az is lehet cél, hogy megtaláld a célod, ha nehezen menne. (bocs kicsit pszihósra sikeredett:D) Rengeteg féle mozgásforma van, próbálj ki dolgokat.
2012. ápr. 9. 23:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Kapcsold ki a gépet.
2012. ápr. 10. 13:00
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!